Pasaulyje yra daugiau nei 1,5 milijardo svetainių, o „JavaScript“ naudojama 95% jų.

 

Be papildomo įvado į tai, kaip svarbu atlikti išsamią SEO analizę jūsų svetainėje, nepaisant jos vartojamos programavimo kalbos, didžiuojamės galėdami jums pasakyti, kad nuo šiandien pažintinis SEO gali nuskaityti ir atlikti išsamų visų tipų svetainės auditą svetainių, įtraukta „JavaScript“ sukurtų svetainių. 

 

„JavaScript“ tikrinimas norint atlikti tikslius svetainių auditus

 

Jei tiek daug svetainių naudoja turinį, sugeneruotą naudojant „JavaScript“, galite pajusti, kad nereikia pabrėžti JS svarbos. Vis dėlto, kai tiek daug pokyčių vyksta internetiniame žiniatinklyje, galima manyti, kad gali būti ne viskas atnaujinta, kas vyksta kuriant internetą. Tačiau „JavaScript“ naudojimas daro didelę įtaką verslui ir jo SEO strategijai; todėl šiais laikais būtina atlikti visų tipų svetainių auditus.  

 

Taigi leiskite mums šiek tiek pakalbėti apie „JavaScript“ tikrinimo svarbą, apie tai, kaip atlikti svetainės auditą JS sugeneruotose svetainėse kognityviame SEO ir kaip „JavaScript“ veikia SEO. 

 

„JavaScript“ svetainėse raskite visas galimas SEO problemas

 

Kaip jau minėjome anksčiau, kognityvusis SEO ką tik pridėjo visiškai naują funkciją: galimybę tikrinti ir analizuoti „JavaScript“ svetaines . 

 

Galite rasti visas galimas svetainės technines ir SEO problemas ir gauti rekomendacijų, kaip jas išspręsti.

 

„cognitiveSEO“ svetainės auditas analizuoja techninę jūsų „JavaScript“ svetainės būklę ir padeda aptikti visas silpnąsias jūsų svetainės vietas prieš tai darant vartotojams, suteikiant jums konkurencinį pranašumą konkurencinėje rinkoje, kurioje plaukiame. SEO audito įrankis tikrina visus puslapius randa svetainėje, nesvarbu, ar tai „JavaScript“, ar ne, neatsižvelgiant į jūsų svetainės dydį, ir pateikia visiškai pritaikytą duomenų rinkinį, kurį lengva suprasti ir vizualizuoti.

 

pažintinisSEO svetainės auditas

 

Tiesa ta, kad vis tobulėjant paieškos sistemų algoritmams reikia efektyvaus sprendimo, kad jūsų reitingai būtų saugūs. Pažintinis SEO daro būtent tai: jis leidžia jums žinoti visas problemas, kurios gali trukdyti jūsų internetiniam verslui gauti organinį srautą ir aukštus jūsų nusipelniusius reitingus.

 

Bet kurios svetainės „JavaScript“ tikrinimą galite nustatyti tiesiog vienu paspaudimu: tiesiog įgalinkite „JavaScript“ tikrinimo funkciją redagavimo skyriuje ir viskas bus nustatyta. 

 

„javascript“ tikrinimo svetainės audito pažintinis

 

Žinoma, kartu su šia funkcija yra dar dešimtys kitų tinkinimų, kuriuos galite pridėti prie savo svetainės audito, kad jis geriausiai atitiktų jūsų poreikius: tikrinimo struktūra, kada tikrinti, ką tikrinti, tikrinti šaltinius ir pan. Viskas, ko jums reikia atlikti kuo tikslesnį ir patikimesnį teritorijos auditą. 

 

audito svetainės mygtukas

 

Atlikę išsamų „JavaSscript“ svetainės auditą, galėsite giliau suprasti, kodėl jūsų svetainė negeneruoja natūralaus srauto, kuris, jūsų manymu, turėtų, arba kodėl jūsų pardavimai ir konversijos negerėja. Toks svetainės auditas suteikia jums daug platesnį SEO elementų pasirinkimą ir gali išanalizuoti visų tipų problemas, kurios gali trukdyti jums pasiekti geriausią įmanomą reitingą.

 

svarbiausi klausimai

 

Kodėl „JavaScript“ tikrinimas toks svarbus?

 

Yra daugybė svetainių, naudojančių JS, ir lengva suprasti, kodėl taip atsitinka. Kuriant ir kuriant svetaines labai populiaru naudoti „JavaScript“, nes tai leidžia kurti interaktyvų ir dinamišką turinį. Vaizdinės animacijos, naršymas, dinaminio turinio rodymas vartotojams, atsižvelgiant į konkretų elgesį, yra tik keli dalykai, kuriuos galima padaryti naudojant „JavaScript“.

 

Vis dėlto „JavaScript“ svetainės analizė ne visada yra pasivaikščiojimas parke. Tai reikalauja daug išteklių ir išsamios analizės. Laimei, jums nebereikia dėl to jaudintis, nes galite atlikti išsamų svetainių auditą kognityviame SEO visų tipų svetainėse. 

 

Čia yra tik keletas „JavaScript“ tikrinimo įgalinimo, vykdant svetainės auditą, pranašumų: 

 

Gausite tikslesnę analizę ir turėsite geresnį problemų identifikavimą.

 

Daugelis svetainių naudoja „JavaScript“ sugeneruotą turinį, visiškai ar iš dalies. Net jei jūsų svetainėje yra tik keli elementai, sugeneruoti naudojant JS, labai svarbu, kad būtų analizuojamos ir tos sekcijos. Visada didesnį vaizdą sukuria maži gabalėliai. 

 

Galite sužinoti, kaip tikrinami jūsų puslapiai su įgalintu „JavaScript“ atvaizdavimu ir be jo.

 

„JavaScript“ analizė yra arčiausiai jūsų pasiekiamų dalykų, kuriuos jūsų vartotojai iš tikrųjų mato savo naršyklėse. Galite atlikti SEO auditą, įgalinę JS ir be jos, ir patys pamatyti skirtumus. 

 

prieš ir po „javascritp“ nuskaitymo pažintiniu

 

Galite išanalizuoti įvairesnį tinklalapį.

 

Tarkime, kad norite tikrai šaunaus svetainės šablono su „dandy“ sąsaja, todėl nusprendėte sukurti savo svetainę naudodami, pavyzdžiui, „Wix“. Tai nuostabu! Neigiama yra tai, kad daugeliu atvejų vargu ar rasite galimybių visiškai išanalizuoti visas jūsų svetainės technines ir SEO problemas . Vis dėlto, naudojant „JavaScript“ tikrinimą viskas padaryta už jus, todėl galite analizuoti svetaines, sukurtas naudojant skirtingas platformas ir programavimo kalbas. 

 

Kas yra „JavaScript“ ir kaip jis veikia?

 

„JavaScript“ yra viena iš populiariausių svetainių kūrimo programavimo kalbų. Jis naudoja sistemas interaktyviems tinklalapiams kurti kontroliuodamas skirtingų puslapio elementų elgseną.

 

Iš pradžių JS karkasai buvo įdiegti kliento pusėje (front-end) tik naršyklėse, tačiau dabar kodas yra įterptas į kitą pagrindinio kompiuterio programinę įrangą, pvz., Serverio pusę (back-end) žiniatinklio serveriuose ir duomenų bazėse, o tai sutaupys jus nuo daug vargo ir skausmo. Problemos prasidėjo, kai „JavaScript“ diegimas rėmėsi tik kliento pateikimu.

 

Jei „JavaScripto“ rėmuose pateikiama serverio pusė, jūs jau išsprendėte problemą, kol ji net neatsirado. Norint geriau suprasti, kodėl atsiranda problemų ir kaip jų išvengti, svarbu turėti tam tikrų pagrindinių žinių apie tai, kaip veikia paieškos sistemos. Tam turime nustatyti informacijos paieškos etapus: tikrinimą, indeksavimą ir reitingavimą.

 

 

Kaip „JavaScript“ veikia SEO

 

Jei norite sužinoti daugiau apie „JavaScript“ įtaką SEO, turite žinoti, kad „ JavaScript“ ir SEO parašėme išsamesnį turinį .

 

„JavaScript“ reiškia didesnį įkrovimo laiko greitį ir greitesnį serverio įkelimą (kodo funkcijos veikia iškart, užuot laukę, kol serveris atsakys), lengvesnį diegimą, turtingesnes sąsajas ir didesnį universalumą (gali būti naudojamas labai įvairiose programose). Tačiau „JavaScript“ SEO kelia tam tikrų problemų. Daugeliui žiniatinklio valdytojų nepavyksta optimizuoti turinio, kuriame naudojamas „JavaScript“ kodas. Taip yra (greičiausiai) todėl, kad jie neturi visos svetainės audito apžvalgos. 

 

Visi pradėjo abejoti, ar paieškos sistemos, kaip ir „Google“, gali tikrinti „JavaScript“. Ir tai buvo klaidingas klausimas. Geresnis klausimas, ar paieškos sistemos gali analizuoti ir suprasti „Javascript“ pateiktą turinį? Kitaip tariant, ar „Google“ gali reitinguoti jūsų svetainę, jei ji sukurta naudojant „JavaScript“? Tiesa ta, kad vis daugiau svetainių pasikliauja „JavaScript“, todėl paieškos sistemos pagerino savo puslapių pateikimo funkciją.

Net jei ne visiškai galbūt, svarbu žinoti, kad „Google“ gali tikrinti ir indeksuoti pateikiamą puslapių versiją ir HTML versiją.

 

Taigi, iškyla klausimų: 

 

  • „ Ar„ Google “tikrina„ JavaScript “? “Atsakymas pastaruoju metu vis daugiau.
  • „ Ar„ Google “indeksuoja„ JavaScript “? “Atsakymas yra teigiamas.
  • „ Ar turėčiau naudoti„ JavaScript “? „Atsakymas priklauso nuo jūsų poreikių.

 

JS svetainė yra indeksuojama ir reitinguojama. Iki šiol išmokome dalykų sunkiai. Mes žinome, kad geriausias būdas yra lengviau „Google“ suprasti sugeneruotą turinį. Norint padėti „Google“ reitinguoti turinį, kuriame naudojama „JavaScript“, jums reikia įrankių ir papildinių, kad jis būtų tinkamas SEO. Jums reikia išsamios SEO analizės, kad įsitikintumėte, jog jūsų svetainė veikia kuo geriau. 

 

Tai ne visi saulės spinduliai ir rožės, mes žinome. Turite žinoti, kad „JavaScript“ naudoja tikrinimo biudžetą, nes „Google“ reikia daugiau išteklių JS svetainėms pateikti, tikrinti ir indeksuoti, pridedant prie proceso sudėtingumo sluoksnį. Be to, „JavaScript“ gali būti sunku derinti su geru SEO.

 

Nepaisant visų šių dalykų, nepamirškite, kad geras SEO auditas gali išgelbėti jus nuo daugybės didesnių rūpesčių; ir kadangi dabar jūs galite atlikti visų tipų svetainių auditus, įskaitant JS, jūs neturite pasiteisinimų, kad dabar neatliekate svetainės audito  .

By Vaidas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *