11 naudingų patarimų, kuriuos reikia žinoti keliantis į naujus namus »Vietinis nuotykių ieškotojas» Kelionių nuotykiai Las Vegase ir visame pasaulyje

Nei vienas mūsų langas nebuvo gydomas, todėl turėjome priimti sprendimą tarp žaliuzių ir užuolaidų. Žaliuzės yra patogesnės ir atrodo švarios, o užuolaidos suteikia elegantiškesnę išvaizdą. Be to, išskyrus dizainerių užuolaidas, jos paprastai yra daug prieinamesnės.

Norint, kad visi langai būtų nukreipti į priekį, norėjome, kad visi langai sutaptų, todėl ėjome su žaliuzėmis. Į visas kitas namo puses ėjome sumaišę abu.

Mūsų žaliuzėms mes gavome paprastas ritinines žaliuzes Pasirinkite Žaliuzės. Jie atsiunčia jums nemokamus medžiagų pavyzdžius, o kai būsite pasirengę, jie turės labai išsamias instrukcijas, kaip viską išmatuoti. Viskas gaminama pagal užsakymą ir ją paprasta įdiegti.

Mes galų gale pasirinkome tamsėjančius atspalvius kelioms patalpoms, kurios gauna tiesioginius saulės spindulius, o tai tikrai padės Vegaso vasaromis. Tada mes gavome šviesos filtravimo atspalvius likusiems langams, kad mes vis tiek galėtume pasinaudoti dideliais langais.

Mes netgi pridėjome variklį ir „Wi-Fi“ jungtį prie savo biure esančio, nes mes juo dažniausiai naudojamės.

Dėl užuolaidų mums labai patiko pramoninis vamzdis atrodyk, kad pasiėmėm porą šie su grommetinės užuolaidos todėl juos lengva atidaryti ir uždaryti.