15 įdomių pramogų lauke Las Vegase, jei jums patinka nuotykiai

Tai yra geriausi lauko užsiėmimai Las Vegase.

Kai dauguma žmonių lankosi Las Vegase, jie nekeliauja už Strip ribų ir gali nežinoti, kad yra vietinė žygeivių, alpinistų ir keturračių bendruomenė. Pastaruoju metu matome antplūdį lankytojų, kurie taip pat čia yra nuotykių.

Gyvenę daugumoje didžiųjų JAV miestų, įtikinome mus grįžti į Vegasą – lengvas patekimas į lauką.

15 įdomių pramogų lauke Las Vegase

Šiame įraše gali būti filialų nuorodų, kuriose mes gauname nedidelį komisinį mokestį už produktų, kurie jums yra susieti, pardavimą be jokių papildomų mokesčių. Visos nuomonės visada yra mūsų pačių. Skaityti mūsų visiškas atskleidimas daugiau informacijos. Dėkojame, kad palaikote prekės ženklus, kurie leidžia „Local Adventurer“ tapti įmanomais.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2021 m. Liepos 30 d

15 įdomių pramogų lauke Las Vegase

35 ° 50’43,0 „N+115 ° 14’56,7” W, žemėlapis

Jei norite važiuoti a sausa ežero vaga arba pamatyti natūralus dykumos peizažas netoli Las Vegaso, ATV turas yra puikus būdas tai padaryti.

Prisipažinsime, kad mums buvo per daug smagu važiuoti per piliakalnius, mokytis žvejoti uodegas ir daryti spurgas, kad galėtume atkreipti dėmesį į savo aplinką.

Jie moko jus viską, ką reikia žinoti, ir tada jūs galite eiti savo tempu. Galite juos sutikti jų kelionių svetainėje (geras pasirinkimas, jei planuojate veiklą prieš arba po jos) arba jie siūlo pasiimti „Strip“.

Vietinis patarimas: Dėvėkite drabužius, kuriais galite apsinešti. Jūs būsite padengti dulkėmis.

Aplinkkelis „Vegas ATV Adventures“

15 Costa Di Lago, Henderson NV, 89011, JAV, žemėlapis

Mūsų pirmoji skraidymo patirtis buvo čia, Las Vegase. Buvome nervingi, nes neturime daug vandens sporto patirties, tačiau mūsų instruktorius mus tai patikino jei galite stovėti, galite skristi! Jis buvo teisus, ir mums buvo labai smagu.

Baigę paprašėme profesionalų parodyti keletą gudrybių. Rezervavome kitam kartui! 😉

Vietinis patarimas: Jei ieškote daugiau laiko vandenyje, galite išsinuomoti SUP, baidares, elektrines valtis, yra net kabelių parkas ir vandens parkas.

„flyboard“ Las Vegase

skraidymas lėktuvu Las Vegaso ežere

1512 Industrial Rd Boulder City, NV 89005, žemėlapis

Juostelėje rasite keletą skirtingų užtrauktukų linijų, pvz tai LINQ promenadoje, bet jei turėtume rekomenduoti vieną užtrauktuko liniją, ji būtų ta, kuri yra „Bootleg Canyon“.

Tu turi keturi važiavimai, o ne vienas ir galėsite mėgautis dykumos peizažu. Pliusas. jūs galite patikrinti kalnų dviračių takus iš viršaus.

Pro patarimas: Dėvėkite kelnes. Jie paprastai būna patogesni ir jums nereikės jaudintis, kad jūsų prekės bus parodytos, kai jums bus nurodyta išskleisti kojas. Žygio batai visada yra gera idėja, nes ekskursija prasideda nuo trumpo žygio.

„Boulder City“ zipline

4. Kalnų dviračių batų kanjonas

1000 Yucca St, Boulder City, NV 89005, žemėlapis

Turime draugų, kurie bandė mus pradėti važinėti kalnų dviračiais. Jei jums patinka tyrinėti ant dviejų ratų, turite apsilankyti „Bootleg Canyon“.

Yra daugiau nei 20 kalnų dviračių takų, skirtų visiems įgūdžių lygiams, įskaitant kai kuriuos gnarliest, kuriuos mes kada nors matėme.

Vietinis patarimas: Jei lankotės ir nenorite atsinešti savo dviračio, netoliese yra daugybė nuomos galimybių.

„1000 Scenic Loop Dr“, Las Vegasas, NV 89161, žemėlapis

Didžiausia priežastis, kodėl grįžome į Vegasą, yra ta, kad pradėjome laipioti uolomis po to, kai pasitraukėme. Greitai sužinojome, kad žmonės iš viso pasaulio atvyksta į Red Rock Canyon pakilti. Mūsų mėgstamiausios sritys yra „Kraft Boulders“ (labiau turistinis) ir Willow Creek (labiau vietinis).

Jei nelipate, keli populiarūs žygiai yra šie:

  • Kaliko tanko takas
  • Ledo dėžės kanjonas
  • Calico Hills

a vaizdingas važiavimasir daugybė iškylų ​​vietų. Be to, jūs reguliariai matysite žmones važinėti dviračiais vaizdinga kilpa.

Vietinis patarimas: Oras paprastai būna 5-10 laipsnių vėsesnis nei mieste. Be to, dauguma takų yra atviri, todėl pasiimkite daug vandens ir apsaugos nuo saulės.

raudonų uolų pėsčiųjų takai

Santechnikai „Crack Red Rock Canyon“

Žygiai į Red Rock Canyon nacionalinę apsaugos zoną.

6. Žygis ar kopimas į Čarlstono kalną

6-34 Kyle Canyon Rd, Čarlstono kalnas, NV 89124, žemėlapis

Kai „Red Rock“ yra per karšta, visi einame į Čarlstono kalną. Tai puiki vieta pabėgti nuo vasaros karščių.

Populiarūs žygiai yra Mary Jane krioklių takas ir Lee kanjonas. Žiemą tai yra artimiausia vieta slidinėjimas ir snieglenčių sportas.

Mes dar nepadarėme daug populiarių takų, nes galiausiai užkopiame, bet galų gale padarysime visus.

Vietinis patarimas: Mobiliojo ryšio paslaugas ten sunku pasiekti, todėl prieš eidami ten įsitikinkite, kad žinote, kur einate, arba atsisiųskite „Google“ žemėlapių neprisijungę.

žygiai į Čarlstoną

laipiojimas mt charleston

Ar girdėjote apie žvaigždžių vakarėlį? Čia susirenka astronomų mėgėjų grupė stebėti dangaus. Mes net neįsivaizdavome, kas tai buvo, kol mūsų draugas neišmetė jo gimtadienio proga.

Buvo labai smagu išsimaudyti ir pamatyti žvaigždes bei planetas galingais teleskopais.

Be to, yra laipiojimas. Ar matai modelį? Jei yra laipiojimo maršrutų, ketiname jais kopti! Mūsų …