7 įdomūs dalykai, kuriuos reikia nuveikti Santa Monikoje, jei esate pirmą kartą

Kai kurie žmonės Santa Moniką klaidingai vertina kaip kaimynystę Los Andžele, tačiau tai yra jos miestas. Jis geriausiai žinomas dėl savo prieplaukos ir paplūdimio, tačiau taip pat turi aštuonis skirtingus rajonus.

Centro / trečiosios gatvės promenada turi du didžiausius Santa Monikos prekybos rajonus, kuriuose yra daug parduotuvių, restoranų ir viešbučių. Trečiadienį ir šeštadienį vyksta ūkininkų turgus.

Pagrindinė gatvė yra meniška Santa Monikos pusė su banglentininkų vibracijomis. „Main St“ yra galerijos, parduotuvėlės ir didžiausia kavinių koncentracija mieste. Sekmadienį taip pat kas savaitę vyksta ūkininkų turgus.

Vidurinis miestas: Tolimiausias vidaus rajonas yra meno ir pramogų centras. Čia taip pat rasite šiuolaikinio meno kolekcijų.

Montana pr.: Aukščiausios klasės ir vietinės parduotuvėlės. Čia rasite daugiau nei 150 parduotuvių ir restoranų.

„Ocean Park Boulevard“ / Santa Monikos oro uosto rajonas: Nepriklausomos kavinės, boutique parduotuvės ir meno galerijos. Oro uostas skirtas privačių lėktuvų savininkams ir Skraidymo muziejui.

Pico bulvaras: Etniškai labiausiai įvairi kaimynystė ir Santa Monikos koledžo namai. Šeštadienį smulkiųjų vietinių ūkininkų turgus.

Santa Monikos prieplauka / vandenyno prospektas: Populiariausia vietovė su garsia prieplauka ir paplūdimiu bei restoranais ir barais po atviru dangumi.

Vilsyro bulvaras: Kur yra Douglas parkas su žaidimų aikštelėmis ir atspindinčiais baseinais. Daugybė maisto variantų, įskaitant Meksikos restoranų koncentraciją.