Manali administracija skirta bauda turistams, kurie nenešioja kaukių, arba 5000 INR, arba 8 parų kalėjimo.

Po to, kai Manalio turizmas patyrė didžiulį turistų antplūdį po atrakinimo, dabar buvo pradėta informavimo apie COVID-19 kampanija, po to Vyriausybė regione įvedė atsipalaidavimą, susijusį su COVID-19.

Remdamasis šiuo „Kullu SP“, Gurudevas Sharma pareiškė, kad jie inicijavo šį veiksmą, norėdami informuoti turistus, kur tie turistai, kurie nenešioja kaukės, bus nubausti 5000 INR bauda arba 8 parų kalėjimu. Jis taip pat informavo, kad policija užregistravo daugiau nei 300 chalanų ir per pastarąsias 7–8 dienas surinko daugiau nei 3 tūkst.

Neseniai centras perspėjo, kad keršto kelionės tapo nauja norma, o Manalio perpildytų turistų nuotraukos socialiniuose tinkluose sukosi, o tai sukėlė baimę trukdyti trečiajai koronaviruso bangai.

Anksčiau šią savaitę Sąjungos sveikatos ministerija perspėjo, kad ji vėl įves apribojimus, jei žmonės ir toliau laužys „Covid-19“ protokolus ir nurodys turistų antplūdį kalvų stotyse, Sveikatos apsaugos ministerija pakartojo, kad tai grubus „Covid-19“ elgesio pažeidimas. kurie gali turėti įtakos iki šiol pasiektam pelnui.

Socialiniuose tinkluose pasklido nuotraukos, kuriose sakoma, kad daugelis turistų pažeidžia „Covid-19“ protokolus prie Kempty krioklių Manali, matydami tai, kaip administracija paskelbė naujas direktyvas.

Remiantis naujausia tvarka, toje vietoje bus leidžiama susirinkti ne daugiau kaip 50 turistų ir jiems neleidžiama pasilikti ilgiau nei pusvalandį. Be to, rajone taip pat bus įrengtas patikrinimo punktas, skirtas stebėti turistų veiklą.