10+ nuostabių dalykų, kuriuos reikia nuveikti „Carson Valley NV“ »Vietinis nuotykių ieškotojas

Kai „Visit Carson Valley“ kreipėsi į mus dėl apsilankymo, negalėjome to nurodyti žemėlapyje. Mes žinojome tik apie Carson City. Atlikę kai kuriuos tyrimus, sužinojome, kad nors netoli Carson City, Carson Valley yra seniausias Nevados regionas. Jame yra net pirmasis įkurtas miestas. Po apsilankymo matome, kodėl tiek daug žmonių įsimylėjo šią vietovę ir niekada neišvyko. Tai tikrai paslėptas perlas.

Carson slėnį sudaro keturios bendruomenės: Gardnerville, Genuja, Minden ir Topaz Lake.

Gardnerville ir Visi susilieti vienas su kitu. Kai kurie vietiniai netgi vadina „Mindenville“. Šie du miestai yra rajono širdis, kurioje yra skanių maisto vietų, parduotuvių ir parduotuvėlių bei visos patogios didelės dėžutės.

Tyrinėdami pastebėsite istorinius pastatus, apie kuriuos labai rekomenduoju pasiteirauti, ir išgirsite jų praeities istorijas, mėgaudamiesi tuo, kuo jie tapo.

Genuja, pirmoji nevietinė gyvenvietė Nevadoje, jautėsi kaip esminis mažas miestelis. Kai susitikome su vietiniu Sue Knight, atrodė, kad einame per Stars Hollow miestą iš Gilmore merginos. Visi šypsojosi ir mojavo, o Sue vardas buvo ant kiekvienos miesto plokštės. Jie taip pat rengia įvairias šventes ir šventes ištisus metus.

Topazo ežeras buvo ta sritis, kurios daug neišnagrinėjome (tiesiog išsaugosime būsimai kelionei). Tai graži vietovė, žinoma dėl vandens sporto, taip pat puiki vieta stovyklauti.

Be to, „Carson Valley“ yra nuostabi namų bazė kitoms kryptims. Tai tik 30 minučių nuo Tahoe ežero, mažiau nei valanda nuo Reno ir tik 2-3 valandos Josemitų nacionalinis parkas, Mono ežeras, ir Vysk.