11+ kvapą gniaužiančių dalykų, kuriuos reikia padaryti Kanab Juta

Ieškote geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti Kanab Juta? Tai yra dalykai, kurių nenorite praleisti.

Mano pirštai tapo balti, kai stipriai suėmiau armatūrą. Nervingai pažvelgiau žemyn ir pamačiau tik savo kojas, metalinį strypą ir ilgą lašą žemiau. Tada atsargiai pakėliau dešinę koją ir ištempiau ją į kitą laiptelį. Dar vienu žingsniu aš būčiau laisvas namuose!

Mano draugai, tai atrodė kaip pasiekimas, pasiekęs baisiausią mūsų „Via Ferrata“ dalį.

ką nuveikti Kanab Utah

Didelis ačiū „ROAM Outdoor Adventure Co“ už mūsų „Via Ferrata“ ir „UTV“ nuotykių priėmimą. Visos nuomonės visada yra mūsų pačių. Šiame įraše gali būti filialų nuorodų, kuriose mes gauname nedidelį komisinį mokestį už produktų, kurie jums yra susieti, pardavimą be jokių papildomų mokesčių. Skaityti mūsų visiškas atskleidimas daugiau informacijos. Dėkojame, kad palaikote prekės ženklus, kurie leidžia „Local Adventurer“ tapti įmanomais.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2021 m. Birželio 10 d

Kanabas, Juta buvo puiki namų bazė daugeliui mūsų nuotykių lauke. Jis ne tik įsikūręs keleto nuostabių nacionalinių parkų viduryje, bet taip pat yra daug nuotykių.

Galite išbandyti savo laimę bangoje, vienas iš sunkiausiai gaunamų leidimų, apsilankykite didžiausioje ir gražiausioje gyvūnų prieglaudoje, pasivaikščiokite po urvus ir tunelius arba paragaukite rajone nufilmuotų senų vakarietiškų filmų.

Kad padėtume planuoti savo kelionę, mes sudarėme geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti Kanabe už pagrindinių nacionalinių parkų, tokių kaip Zionas ir Braisas, sąrašą. Jei planuojate tyrinėti parkus, pereikite prie vadovų čia.

11 geriausių dalykų, kuriuos reikia padaryti Kanab UT

Nuo tada, kai pamatėme Didžiosios rūmų nuotraukas, žinojome, kad norime tai pamatyti asmeniškai. Atlikę pradinius tyrimus pamatėme, kad išvažiuoti ten nėra lengva. Norėdami ten patekti, einate smėlio keliais, todėl svarbu turėti patirties ir tinkamos transporto priemonės.

Kadangi nenorėjome stresuoti dėl to, kad ten patekome, išvykome į turą su Pasivaikščioti lauke. Jie ne tik greitai mus išvežė, bet ir mūsų gidas taip pat nufotografavo mūsų nuotraukas, pateikė pasiūlymų, kaip nesugadinti smėlio, ir netgi nurodė įdomias nuotraukų vietas, kurių būtume praleidę.

Vietinis patarimas: Dauguma ekskursijų prasideda apie 9 val., Todėl atvykite anksčiau, kad gautumėte vietos sau. Smėlis taip pat turės mažiau pėdsakų. Paprastai jis būna „atstatomas“ kitą dieną nuo stipraus popietinio vėjo.

Fotografijos patarimas: Pasiimkite platų objektyvą! Mes atsinešėme savo 5D Mark IV (viso kadro) ir mūsų 16-35 mm ir 14 mm. Nors abu dirbo, neturėjome vietos judėti su 16 mm. Mes labai rekomenduojame 14 mm, kitaip jūs būsite įstrigę siuvami nuotraukas kartu.

Būkite atsargūs su savo įranga. Smėlis yra labai smulkus ir gali prasiskverbti į kiekvieną kampelį.

didžioji kamera kanab utah

Banga yra vienas iš sunkiausių leidimų žygiams į JAV bet verta pastangų. Kadangi turite dalyvauti loterijoje, kiekvieną rytą, kai esate Kanabe, turėtumėte išbandyti savo laimę.

Jei negalite gauti leidimo, rajone vis dar yra daug puikių ekskursijų.

Vietinis patarimas: Jei laimėsite leidimą, jis bus skirtas kitai dienai, todėl vis tiek turėtumėte turėti tos dienos planą.

„Wave Rock Formation“ yra populiarus tarp žygeivių ir fotografų.  Jie leidžia tik 20 žmonių per dieną, o jums suteikiami leidimai loterijos būdu // localadventurer.com

„The Wave AZ“ - smiltainio uolienų darinys, populiarus tarp žygeivių ir fotografų.  Jie leidžia tik 20 žmonių per dieną ir tai vyksta loterijos būdu // localadventurer.com

Bangos ir kiti žinomi pėsčiųjų takai JAV

3. Drakono pilvas

37.2117092, -112.687328, žemėlapis

Tai buvo smagi ir greita ekskursija, puikiai tinkanti karštą dieną. Tunelį galite pamatyti iš automobilių stovėjimo aikštelės, o žygis tuneliu yra trumpas. Jei norite žygiuoti ilgiau, galite jį išplėsti per plovimą maždaug 4 mylių atstumu, tačiau tunelis yra svarbiausias dalykas.

Jei planuojate eiti vakare, kai sutemsta, atsineškite priekinis žibintas su tavimi. Kai kurie mūsų draugai pasakojo, kad tamsoje daug smagiau bandyti naršyti oloje.

Pastaba: Jis naudojamas kaip drenažas viršutiniuose kanjonuose, todėl jei išvis lyja, nebandykite atlikti šio žygio.

pilvas drakono urvo kanabo

drakono pilvas kanab utah

Mes jau padarėme keletą „Via Ferratas“, tačiau šis atrodė tikras nuotykis.

Yra keletas šio „Via Ferrata“ prakaitavimo vietų, ypač vietovė, kurioje einate rankomis ant uolos. Bet tai padarė jį daug įsimintinesnį. Be to, kai baigėme, grįžome į namų bazę nuo 180 pėdų uolos. Tai padarė UTV, „Via Ferrata“ ir „Rappeling“ patirtį, supakuotas į vieną.

Jei niekada negirdėjote apie „Via Ferrata“, tai iš esmės yra metalinė danga, apimanti sieną. Jūs esate saugiai pakinkyti ir užrakinti, o vadovas jums padės.

Pro patarimas: Kadangi pakilsite plonais metaliniais laipteliais, tai padės batai su gera trauka, kaip žygio batai. Jūs vis tiek galite saugiai išsiversti be jų, bet tai labiau dėl ramybės.

via ferrata utah

per ferrata zion

kanab utah via ferrata

36.9561127, -111.913096, žemėlapis

Pirmą kartą apsilankėme „White Pocket“ prieš daugelį metų, kai mūsų fotografas draugas mums pasakė, kad jam tai patinka labiau nei „Wave“. Apsilankę abiem, galime patvirtinti abiejų grožį. Pati „Wave“ formacija nepanaši į viską, ką matėme, tačiau visą „White Pocket“ zoną buvo smagiau fotografuoti.

Kelias iki Baltosios kišenės yra labai smėlėtas ir daug žmonių įstringa. Jums arba reikia didelio atstumo keturiais ratais varomos transporto priemonės, arba eikite su gidu, kuriam mes linkę teikti pirmenybę.

Mes keliaujame bekelėje, tačiau Jokūbas vis dar neturi daug patirties važiuodamas minkštu smėliu.

Vietinis patarimas: Kraštovaizdis yra subtilus, todėl stebėkite, kur einate …