11 ir daugiau nepamirštamų dalykų žiemą Jackson Hole Vajominge

Kadangi mūsų laikas buvo ribotas ir mes nebuvome susipažinę su sniego vietove, nusprendėme apžiūrėti Jackson Hole laukinės gamtos safariai (JHWS), kad padidintume savo galimybes pamatyti laukinius gyvūnus.

Per daugelį metų mes padarėme nemažą dalį laukinių gyvūnų stebėjimo, kurį visada galima patekti ar praleisti. Šioje kelionėje savo pusdienio safaryje matėme briedžius, bizonus, didžiagalves avis, plikius erelius ir briedžius. Arba mums tikrai pasisekė, arba mūsų kelionių vadovai žino savo laukinius gyvūnus (tikriausiai abu).

JHWS yra vienintelė kelionių kompanija, kuri visą dėmesį skiria laukinei gamtai, nors yra ir kitų kompanijų, siūlančių panašius laukinės gamtos ir kitos vaizdingos ekskursijos Džeksono skylėje. Kadangi jie turi gidų tinklą ir kasdien leidžia laiką parke, jie gali dalytis informacija tarpusavyje ir žinoti, kaip gyvūnai juda. Nuostabu, kaip jie gali pastebėti gyvūnus iš tokių didelių atstumų, kai jie mums atrodo kaip dviprasmiški taškai.

Tarp laukinės gamtos ieškojimo mūsų vadovas daug išmokė apie vietovės istoriją ir jos santykį su gyvūnais. Jis artimai pažino vietovę, nes daugelį metų buvo ir Jeloustouno nacionalinio parko gamtininkas.

Be to, grupės yra mažos, jos pasiima jus iš jūsų viešbučio ir pateikia užkandžių, žiūronų ir taškų.