5 dalykai, kurių negalima praleisti 15 Las Vegaso rajone

15 rajonas yra viena iš karščiausių naujų lankytinų vietų Las Vegase. Jis atsidarė 2020 m. Rugsėjo 17 d., Ir kurį laiką girdėjome gandus, kaip tai buvo naujo tipo patirtis, kuri sutriuškina meną, maistą ir pirkinius.

Kadangi mes buvome karantine, mums užtruko šiek tiek laiko apsilankyti, tačiau praėjusią savaitę mes pagaliau galėjome pamatyti, koks buvo visas ažiotažas. Nekantraujame pamatyti visas ateinančias meno instaliacijas ir įvykius.

Jūsų galutinis 15 populiariausių Las Vegaso naujų lankytinų vietų vadovas

Šiame įraše gali būti filialų nuorodos, kur mes gauname nedidelį komisinį mokestį už susietų produktų pardavimą be jokių papildomų išlaidų jums. Visos nuomonės visada yra mūsų pačių. Perskaityk mūsų visiškas atskleidimas daugiau informacijos. Dėkojame, kad palaikote prekės ženklus, kurie leidžia „Local Adventurer“.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2021 m. Vasario 12 d

Kas yra 15 sritis?

Sunku apibūdinti AREA15 patirtį, bet paprastai tariant, tai futuristinis prekybos centras. Įėjus pateksite į didelę atvirą erdvę, kurioje yra įvairių pardavėjų, sumaišytų su meno instaliacijomis. Kairėje ir dešinėje jūsų yra erdvės, užpildytos muziejais, interaktyviais eksponatais ir parduotuvėmis.

Tai ne tik didžiuliame sandėlyje, bet ir išorinėse erdvėse, kuriose naudojami „Burning Man“ menai, kitos freskos ir meno instaliacijos.

Vietinis patarimas: Pirmą kartą įžengęs eini per erdvėlaivio oro užraktą. Tai neabejotinai sukuria nuotaiką likusiai jūsų patirčiai. Mėgaukitės keliomis akimirkomis, kurias ten praleisite, nes jie norės ir toliau leisti kitus. Tai mes norėtume žinoti anksčiau laiko, nes jūs negalite praleisti daug laiko, kai yra eilutė.

Las Vegaso srities 15 kaukolės meno instaliacija

15 rajono Las Vegaso bilietai

Štai ką reikia žinoti apie tai, kokius bilietus pirkti prieš atvykstant.

Bendras įėjimas į AREA15 yra nemokamas, tačiau šiuo metu jums to reikia rezervuoti bilietą padėti kontroliuoti pajėgumus. Gavę bilietą, galite atvykti bet kuriuo metu po jų atidarymo (ir 30 minučių iki jų uždarymo). Atsižvelgiant į tai, kiek žmonių jau yra viduje, gali tekti laukti lauke, nes jie iš tikrųjų stebi svečių skaičių.

Turėkite omenyje, kad Bendrojo priėmimo bilietas leidžia patekti tik į vidų. Tada galite apsipirkti po langus, norėdami sužinoti, ar norite įsigyti bilietų į bet kurį eksponatą ar lankytiną objektą. Jei norite pamatyti ką nors konkretaus, visada verta iš anksto nusipirkti bilietą internetu. Pavyzdžiui, „Meow Wolf“ jau yra išparduotas jų atidarymo savaitgaliui.

Dabartinės AREA15 valandos:

Pirmadieniais – ketvirtadieniais 17–21 val
Penktadienis 17.00 – vidurnaktis
Šeštadienis 12 val. – vidurnaktis
12–20 val

15. Kaip patekti į rajoną

AREA15 adresas

3215 S Rancho dr
Las Vegasas, NV 89102 (žemėlapis)

Patekti į AREA15 yra lengva. Jis yra ne šiauriniame juostos gale ir jie turi specialų srautą pasidalijimui. Jei vairuojate, jie turi daug automobilių stovėjimo aikštelėje aplink pastatą.

15 sritis Las Vegaso freskomis

plotas 15 vegų freskų

5 dalykai, kurių negalima praleisti 15 Las Vegaso rajone

Mes dar ne viską patikrinome „Area15“ (kai kurie eksponatai vis dar atidaromi), tačiau galų gale mes jus atnaujinsime savo mintimis. Tuo tarpu peržiūrėkite mūsų mėgstamiausius, kurie padės jums planuoti savo vizitą.

1. „Wink World“

Bilietai: 18 USD suaugusiems, 13,50 USD vaikams (vietinė kainodara galima svetainėje)

Tai mūsų mėgstamiausias muziejus ar atrakcija iki šiol! Jei kada nors buvote a „Mėlynojo žmogaus grupė“ ir meilės šou, jums patiks „Wink World“.

Chrisas Winkas, vienas iš trijų „Blue Man Group“ įkūrėjų ir vyriausiasis kūrybinis vadovas, sukūrė „Wink World“, kuris yra psichodelinis meno namas. Pradedate vaikščioti siauru koridoriumi, tikrindami jo kuruojamas meno kūrinius.

Vėliau įeini į šešis begalinio veidrodžio kambarius. Šiuose begalybės kambariuose skiriasi tai, kad jie pašalina „save“ ir gražiai integruoja garsą, šviesą, spalvas ir judesį. Absoliutus mūsų mėgstamiausias buvo kvėpavimo kambarys!

Vietinis patarimas: Prieš apžiūrėdami „Aliume 3-D Psychedelic Art Gallery“ (ir pagrindinį kūrinį lauke), norėsite įsigyti „Chromadepth“ akinius. Aš griebiuosi tapybos, bet galvą verčia tai, kaip dailininkas Alexas Aliume’as naudoja skirtingas spalvas, kad sukurtų skirtingą gylį.

„Wink World Las Vegas“ 15 rajone

Wink pasaulio sritis 15 Las Vegasas

Wink pasaulio sritis 15 Las Vegasas

Bilietai: 45 USD suaugusiems, 40 USD vaikams, 35 USD NV gyventojams

„Meow Wolf“ „Omega Mart“ yra inkaro patirtis AREA15. Tai didžiulė erdvė ir ją sunku apibūdinti. Jaučiasi, kad esi kitoje dimensijoje ir gali pats pereiti ir bendrauti su menu, arba sekti pasakojimą.

miau vilkas omega mart

Apsilankykite „Meow Wolf“ Las Vegase

miau vilko vegas

3. Fiasko muziejus | „Playmodes“ studijos „klasteris“

Bilietai: 17 USD suaugusiems, 5 USD vaikams

„Museum Fiasco“ yra visiškai įtraukianti instaliacija, kurioje šviesa ir garsas naudojami erdvės, laiko ir suvokimo santykių tyrinėjimui.

Žinau, kad tai skamba abstrakčiai, bet ekspozicija yra abstrakti! Įsivaizduokite begalybės kambarį, pripildytą kolonų ir veidrodžių. Tada sumaišykite intensyvius garsus su šviesomis ant kolonų, kurios eina kartu. Betoninės grindys taip pat yra pusiau atspindinčios ir sukuria dar atviresnę erdvę.

Kol esate viduje, galite laisvai klaidžioti, bet aš tikrai rekomenduoju stovėti vienoje vietoje, kad galėtumėte pasinaudoti patirtimi. Bendras pasirodymas trunka apie 12 minučių.

Manėme, kad tai brangu vienam eksponatui, tačiau eksponatai ir toliau suksis, o šis čia yra tik ribotą laiką.

Vietinis patarimas: Už dar 1 USD galite įsigyti visos dienos abonementą, jei norite įeiti ir išeiti kaip norite.

Muziejaus fiasko zona 15 Las Vegasas

Gerkite po Oddwoodo klevu …