11 negali praleisti dalykų, kuriuos reikia padaryti „Pigeon Forge TN“ savo pirmojo apsilankymo metu

Mūsų vizito metu mus priėmė Lokių stovyklų kajutės. Mūsų kajutė, „Amazing View Lodge“, įsikūręs patogioje vietoje, vos per 20 minučių nuo Pigeon Forge ir Gatlinburgo, ir buvo svarbiausias dalykas mūsų nuotykiuose.

Mums patiko, kad jie turi įvairius apgyvendinimo stilius, pradedant motelio kambariais prie pat Pigeon Forge Parkway, baigiant kajutėmis, kuriose gali miegoti iki 30 ir daugiau žmonių. Netrukus „Bear Camp Cabins“ taip pat turės unikalių medinių namų nuomą. Mes tikrai grįšime patikrinti šių dalykų!

Modernus rąstinis namelis buvo jaukus ir prižiūrėtas, o tai ypač svarbu mums pandemijos metu. Galėtume pasakyti, kad „Bear Camp Cabins“ tikrai rūpinosi savo savybėmis. Graži natūrali šviesa pasklido kiekviename miegamajame, ir, be abejo, vaizdas buvo įspūdingas.

Mums patiko dideli balkonai, kur sėdėjome lauke ir mėgavomės rytine kava prieš išeidami. Čia taip pat buvo daug vietos veiklai, įskaitant sūkurinę vonią, biliardo stalą, žaidimų salės žaidimų konsolę ir net kino teatrą.

Kitos kajutės pasižymi skirtingomis savybėmis, pvz šitas yra uždaras baseinas ir šitas kad turi krepšinio aikštelę. „Bear Camp“ kajutėse yra platus kajučių pasirinkimas, kurios puikiai tiks nedideliam draugų susibūrimui, didelių šeimos susitikimų ar net verslo kelionėms.

Mes rekomenduojame rezervuoti savo namelį ar kambarį tiesiai per Lokių stovyklų kajutės, o tai yra pigiau nei rezervuoti per išorines rezervavimo svetaines.