„Lakshadweep“ planuoja plėtoti pasaulinio lygio kruizinį turizmą

Viena iš mažiau žinomų, tačiau nuostabių turistinių vietų Indijoje, Lakshadweep salos, planuoja pristatyti kruizinį turizmą. Sąjungos teritorija Indijoje kreipėsi į centrinę vyriausybę dėl kruizinio turizmo, kad sukurtų užimtumo galimybes ir taip pat suteiktų užsienio valiutos nuostabioms saloms. Taigi ši idėja yra siūloma ir ji atitiks Maldyvų ar Mauricijaus kruizinį turizmą.

JT savo pasiūlyme informavo Vidaus reikalų ministeriją ir paprašė specialių turistinių laivų į salas. Salos gydo skaudančias akis dėl nesugadinto žydro vandens ir nuostabių smėlio paplūdimių. Tai tikrai turi visus pasaulinės klasės turizmo veiksnius.

Jei kruizinis turizmas bus išplėtotas, atsiras galimybių įsidarbinti, padidės užimtumo lygis, o turistai taip pat galės gauti daugybę patirčių. Be kruizinių laivų, turistas taip pat gali apžiūrėti kelias Sąjungos teritorijos salas. Laivų dydis taip pat gali skirtis, todėl vienas gali turėti didelius laivus mažoms jachtoms, norėdamas mėgautis prabangia kelionių patirtimi, o turistas gali turėti vieną sunkiai įmanomą būdą tyrinėti nesugadintas vietas.

Turizmo departamentas taip pat planuoja 48 valandas pristatyti kelionių paketą „viskas įskaičiuota“, kuriame bus pateiktas maršrutas, kuris bus pritaikytas teikti geriausią turizmo patirtį. Lakshadweep salos savo salose jau sukūrė ekologiškus turistams skirtus kurortus.