Ką sapnai nori pasakyti?

1. Laikykite sapnų dienoraštį.

„Bandymas patirti aiškius sapnus prieš prisimenant savo sapnus yra tas pats, kas išmokti bėgti prieš pradedant vaikščioti“, – sako Cheung, todėl ji rekomenduoja reguliariai registruoti viską, ką prisimenate apie sapną pabudus. vienas. Tai padės jums labiau protiškai susisiekti su savo sapnais, nes pabudimo valandomis apie juos galvosite dažniau.

2. Sapnuose ieškokite simbolių.

„Aš visada sakau, kad geriausias svajonių dekoderis esi tu“, – sako Cheungas. „Jūsų svajojantis protas naudoja kitus žmones, vietas ir dalykus, kad išmokytų jus apie save“. Pavyzdžiui, kai svajojate apie savo mamą ar savo draugą, ji sako, kad galite pagalvoti, kaip save auklėjate, ar esate geras draugas sau. Kai vis labiau įsisąmoninsite, ką svajonės jums bando pasakyti , vis labiau galėsite bendrauti su jais realiuoju laiku, priduria Cheung.

3. Dieną būkite atidesni.

Cheungas sako, kad didesnis sąmoningumas , kai esate pabudęs, gali paskatinti daugiau sąmoningumo miegant. „Žinome, kad sapnai yra jūsų budrumo gyvenimo tęsinys simboline, psichologine kalba“, – sako ji. Taigi, jei pabudę nuolat pastebite ir pastebite savo aplinką , naudodami tai, ką Cheung vadina mini „realybės patikra“ – tiesiog visą dieną klausiate savęs: „Ar aš pabundu, ar tai sapnas?“ Ji sako, kad labiau tikėtina, kad prisimins sapną, kai tik jis įvyksta.

4. Užsiimk fantastiška žiniasklaida.

Kaip ir sapnai, fantazijų pasauliai, vaizduojami filmuose, TV laidose ir vaizdo žaidimuose, atspindi alternatyvias realijas, kur ribojančios visatos taisyklės, pvz., logika ir fizika, negalioja. Cheungas sako, kad įsitraukus į tokio tipo mediją, jūsų vaizduotė ir kūrybiškumas sužadins jūsų vaizduotę ir kūrybiškumą, kuris gali būti toks pat jaudinantis kaip aiškus sapnas: „Kai pasineri į alternatyvią, tarkime, vaizdo žaidimo, realybę, iš esmės praktikuojame svajonių būseną.

Visos aukščiau pateiktos gairės padės jums rasti tinkamą vietą aiškiam sapnui, tačiau jei toks sapnas neatsiranda savaime, nepraraskite vilties. Išbandykite šiuos saugius (miego neribojančius) metodus: