Nelsonų nusileidimas + vaiduoklių miestas

Daugelis žmonių Vegase visą rajoną vadina „Nelsons Landing“, tačiau „Nelsons Landing“ yra uolų šokinėjimo zona ne per toli nuo Nelsono vaiduoklių miesto.

Kita vertus, „Nelson Ghost Town“ yra mišinys tarp šiukšlyno, lauko meno ekspozicijos ir degančios žmonių duoklės. Nesunku suprasti, kodėl jis yra populiarus tarp fotografų ir vaizdo fotografų, nes atrodo kaip filmo rinkinys, išskyrus tai, kad tai yra tikrasis reikalas (atėmus lėktuvus). Abiejuose apsilankymuose matėme keletą fotosesijų.

Vos už penkių mylių nuo Kolorado upės įsikūręs Nelsonas jį atradusių ispanų buvo žinomas kaip El Dorado. Čia yra „Techatticup“ kasykla (arba „El Dorado Canyon Mine“). Kadaise čia buvo vienas didžiausių Nevados bumų, dėl kurio taip pat kilo kruvinų darbo ginčų ir nesutarimų dėl nuosavybės.

Tačiau dėl savo vietos El Dorado kanjone jis buvo linkęs į staigius potvynius, todėl jame nebegalima gyventi. Likusieji atgyvenę pastatai, technika ir Texaco stotis yra tai, kas liko iš boomtown.

Vietoje taip pat yra tikrai populiarių avariją patyrusių lėktuvų, tačiau tai ne istoriniai, o filmų rekvizitai 3000 mylių į Graceland.