„LINQ Promenade“ – jūsų galutinis vadovas, ką valgyti matote ir darote

– Hooooly … .. – sušukau. Kai atvažiavome į 12 aukštą, jis jautėsi žymiai aukštesnis nei tada, kai nuo žemės žiūrėjome į užtrauktukus. Buvo per vėlu pasukti atgal. Vien tik akimirkomis buvome pririšti ir pasirengę skristi per LINQ promenadą.

Per tuos metus mes buvome daug kartų, bet tai buvo mūsų pirmas kartas „Fly LINQ“. Neseniai apsilankę turėjome pamatyti visus naujausius restoranus ir atnaujinimus, kad galėtume sujungti dabartinius mėgstamiausius dalykus, kuriuos reikia atlikti LINQ promenadoje.

5 geriausi dalykai, kuriuos reikia padaryti LINQ promenadoje

Šiame įraše gali būti filialų nuorodos, kur mes gauname nedidelį komisinį mokestį už susietų produktų pardavimą be jokių papildomų išlaidų jums. Visos nuomonės visada yra mūsų pačių. Perskaityk mūsų visiškas atskleidimas daugiau informacijos. Dėkojame, kad palaikote prekės ženklus, kurie leidžia „Local Adventurer“.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2021 m. Balandžio 13 d

Apie „LINQ“ promenadą

Kai 2013 m. Gyvenome Vegase, „LINQ Promenade“ buvo visiškai nauja ir labiausiai vietinė „Hangout“ juosta. Mes, vietiniai gyventojai, mažai lankome juostą, tačiau tuo metu dauguma lankytojų apie tai dar nežinojo.

Nuo to laiko jis labai pasikeitė. Jie pridėjo daug lankytinų vietų, o kiti uždarė (RIP Polaroidų muziejus ir Pabarstykite „Cupcake“ bankomatą). Dabar tai sutraukia daug didesnę minią, daugiausia turistų.

Su daugiau nei 35 restoranais ir parduotuvėmis ikoniškas „High Rolle“r, tai nuostabi lauko vieta vaikščioti, valgyti ir žmonės stebi.

Pirmoji nuotrauka kairėje buvo tada, kai juostelė buvo uždaryta ir beveik niekas šalia nebuvo, tačiau, kaip matote dešinėje, minios jau grįžta.

aukštas ritininis stebėjimo ratas

5 populiariausi dalykai, kuriuos reikia padaryti LINQ promenadoje

Sunku praleisti šį aukštą stebėjimo ratą, nes tai yra pagrindinė Las Vegaso miesto panoramos dalis. Galite mėgautis įprastu 30 minučių pasivažinėjimu, norėdami pasimėgauti 360 juostos vaizdais, praleisti laimingą pusvalandį (mūsų mėgstamiausią) arba išsinuomoti sau visą saloną romantiškam pasimatymui. Būtinai perskaitykite mūsų „High Roller“ vadovą ir būtinai rezervuok bilietus čia iš anksto.

Vietinis patarimas: Patikrinti Groupon sandoriams.

2. Skriskite LINQ Zipline

Skristi oru 1121 pėdų virš promenados buvo labai smagu! Tai vienintelis „Strip“ juostos „zipline“ ženklas. Tai tikrai unikali patirtis ir malonus pokytis, palyginti su įprastais kazino.

Iš apačios jis neatrodo labai aukštas, tačiau mus nustebino tai, kaip aukštai jis jautėsi viršuje.

Prisiregistravę jie atveda jus į viršutinį aukštą, kur pririša. Yra mėlynas krepšys, į kurį galite įdėti savo daiktus. Tai tiko mūsų 10L diržas, bet nedaug. Jei turite didesnį krepšį, jie gali jį nusiųsti į nusileidimo vietą savo krovinių krepšelyje.

Vietinis patarimas: Jei nešiojate basutes ar šlepetes, jie paprašys juos nusimesti ir įdėti į krepšį.

skristi linq zipline

linq zipline

Kainos prasideda nuo 24 USD

Susirengėme (dirbtinius) kailinius ir kepures ir patekome į savo žiemos stebuklų valstybę Las Vegaso dykumos viduryje. Kai pūslėja temperatūra, ledo baras „Minus 5“ yra puikus būdas atvėsti. Mes lankėmės žiemą, ir jie pasirūpino visomis priemonėmis, kad taip pat būtų šilta.

Visus gėrimus jie patiekia iš ledo pagamintose taurėse, o mes turėjome išbandyti jų „Šiaurės pašvaistės“ kokteilį.

Jei planuojate gerti, įsigykite patobulintą paketą, nes iš anksto juos įsigydami gausite nuolaidą.

Be to, net jei tai baras, jis tinka vaikams! Jie turi kokteilių visiems nepilnamečiams, tačiau po 9 metų nustokite leisti vaikus (kartais šiek tiek anksčiau, atsižvelgiant į viduje esančią minią).

Vietinis patarimas: Savaitgaliais laukimas gali trukti iki 3 ir daugiau valandų (ypač atsižvelgiant į dabartinius pajėgumų apribojimus). Norėdami išvengti minios, apsilankykite per savaitę arba iki 20 val.

ledo baras Las Vegase

ledo juosta linq

ledo baras las vegas nv

minus 5 ledo baras las vegas

4. Aš myliu cukrų

Martinis Nuo 19 USD

Jei jums patinka cukrus, tai yra vieta, kur eiti. Rūgštūs saldainiai ir guminukai yra mano kaltas malonumas (gal aš nesijaučiu visa tokia kalta). Be to, kad esate didžiulė saldainių parduotuvė, išbandykite saldainių martini bare „Candy Martini“.

Jie gamina itin fotogeniškus saldainius martinius ir kitus gėrimus, kurie tapo tikri „TikTok“. Gėrimų kaina prasideda nuo 19 USD, ir jūs geriau tikėkite, kad jie jums padės. Mano mėgstamiausia buvo milžiniška „Gummy Bear“ martini.

Vietinis patarimas: Savaitgalį laukiama iki 3–4 val. Užsisakykite Atidarykite lentelę taupyti laiką.

aš myliu cukrų

aš myliu cukraus plyteles las vegas

aš myliu cukrines vegas

Kainos nuo 20 USD

Jei norėjote išbandyti VR, peržiūrėkite „VR Adventures“. Yra 5 skirtingos patirtys ar nuotykiai, kuriuos galite išbandyti, įskaitant persekiotą liftą, kelionę oro balionu aplink pasaulį ir žymius kalnelius. Kiekvienas nuotykis kartu su reaguojančiomis sėdynėmis atveda į skirtingą pasaulį, kurį galite pamatyti su savo draugais.

Jokūbas pateko į persekiojamo lifto vidų. Aš nuėjau į vidų filmuoti jo reakcijos, bet kadangi aš net negaliu kurti bauginančių filmų, net muzika mane šliaužė. Aš važiavau „Big Apple“ kalneliais, kurie buvo tokie įdomūs, kai praktiškai apžiūrėjau Las Vegas Strip, būdamas Las Vegas Strip (taip meta). Mes dar neišbandėme tikro, bet dabar turėsime tai patikrinti, kad galėtume palyginti.

Vietinis patarimas: Papildomi nuotykiai yra pusiau po jūsų pirmojo.