15+ geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti Jurgio Jutoje

Dauguma žmonių naudojasi Šv. Jurgiu kaip baze apsilankyti Siono nacionalinis parkas ir BryceIr gaila, kad jie visiškai pasiilgsta visų netoliese esančių puikių žygių.

Kadangi Šv. Džordžas yra mažiau nei 2 valandos kelio nuo Las Vegaso, mes padarėme keletą dienos kelionių, kad galėtume užlipti Moe slėnyje. Išskyrus tai, tai buvo pirmas kartas, kai tyrėme kitas miesto dalis ir paslėptus perlus šioje srityje.

Jei planuojate aplankyti Sioną, bet esate per minias, patikrinkite šiuos nuostabius dalykus, kuriuos reikia nuveikti Šv. Jurgio UT.

Ką veikti Šv. Jurgio Jutoje

Šiame įraše gali būti filialų nuorodos, kur mes gauname nedidelį komisinį mokestį už susietų produktų pardavimą be jokių papildomų išlaidų jums. Visos nuomonės visada yra mūsų pačių. Perskaityk mūsų visiškas atskleidimas daugiau informacijos. Dėkojame, kad palaikote prekės ženklus, kurie leidžia „Local Adventurer“.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2021 m. Balandžio 9 d

15 geriausių dalykų, kuriuos reikia nuveikti Sent Džordže

375 Red Hills Pkwy, Sent Džordžas, UT 84770, žemėlapis

Kai užvažiavome į „Pioneer Park“, mus apėmė miesto peizažas. Populiarus dalykas yra lipti aukštyn „Dixie Rock“ (arba „Dixie Sugarloaf“) mėgautis saulėlydžiu ir pasigrožėti geriausiais miesto vaizdais.

Mums taip pat patiko lizdų kanjonai (Šv. Jurgio siaurieji), ir vėliau mes pastebėjome laipiojimas uolomis parke. Kadangi prieš dieną lijo, mes nenorėjome sugadinti nė vieno laipiojimo, bet mes tikrai grįšime.

Vietinis patarimas: Yra dvi atskiros stovėjimo aikštelės, viena specialiai skirta „Dixie Sugarloaf“, kita – į jus.

dixie rock st george

1002 sniego kanjono dr., Ivinsas, UT 84738, žemėlapis

Mokesčiai: 15 USD už transporto priemonę (10 USD – Jutos gyventojams)

Kai lankėmės Sniego kanjono valstybiniame parke, po pietų turėjome tik kelias valandas. Mes nusprendėme žygis į Skautų olą ir Jenny kanjonas.

Pats skautų urvas buvo tikrai gražus, nors žygis apskritai nebuvo toks įdomus. Jenny kanjonas yra trumpas privažiavimas ir lengva 10 minučių stotelė.

Nuostabu, kad šis valstybinis parkas yra tik 10 minučių nuo miesto. Pasikalbėję su keletu vietinių gyventojų, jie mums pasakė, kad lankytojai dažnai to nepastebi, nes jie yra labai orientuoti į Siono lankymą.

Kai turime daugiau laiko, toliau norime patikrinti „Lava“ metro takas, kurį žygį rekomendavo keli vietiniai gyventojai.

Vietinis patarimas: Sniego kanjone yra daugybė žygių pėsčiomis. Jei būtume geriau žinoję, būtume skyrę visą dieną, kad galėtume apžiūrėti likusį parką.

Nuotraukų patarimas: Jei negalite padaryti saulėtekio ar saulėlydžio, Skautų ola ryto šviesoje atrodo daug geriau nei popietės ar vakaro šviesa.

jenny kanjonas

skautų urvo sniego kanjonas

žygiai po sniego kanjoną

3. Raudonųjų uolų poilsio zona

345 East Riverside Drive St. George, UT 84790, žemėlapis

Jei norite tyrinėti dykumos vietoves, apsilankykite „Red Cliffs“ poilsio zonoje. Masyvios raudono smiltainio uolos jums primins, koks esate mažas, ir galite atsikelti laiku, matydami Mergelės Anasazi gyvenamoji vieta.

Vienas iš populiariausių lengvų takų yra Raudonojo rifo takas. Taip pat galite patikrinti Orsono Adamso namai pažvelgti į pionierių gyvenimą ir pamatyti dinozaurų takelius Sidabrinio rifo takas.

Vietinis patarimas: Automobilių stovėjimo aikštelė yra labai ribota (tik 52 bendro naudojimo automobilių stovėjimo vietos), kurios gali sukelti eismą. Jūs taip pat turite važiuoti tuneliais, kurie tinka tik mažiau nei 12 pėdų aukščio ar pločio transporto priemonėms.

4. Moe slėnio riedulys

37.0699343, -113.6275344, žemėlapis

Jei riedulys, tai yra pats geriausias dalykas, kurį reikia padaryti Šv. Žmonės sako, kad tai minkšta, tačiau, nepriklausomai nuo pažymių, kopimai buvo labai linksmi. Tai taip pat puikus įvadas į laukinius riedulius, jei griežtai esate alpinistas sporto salėje.

Iki šiol mūsų mėgstamiausia sritis yra „Super Mario Land“, bet aš tikiu, kad Moe’s slėnyje ir toliau rasime daugiau linksmų vietų.

Vietinis patarimas: Mes pasiėmėme riedulio vadovas prie Dykumos žiurkė (parduotuvė vietinė!). Knyga apima visą Šv. Jurgio rajoną. Be to, jei pamiršite bet kokį lauko įrankį, galite pasiimti atsargų.

Jurgio laipiojimas

37.280004, -113.7413139, žemėlapis

„Vortex“ žygis yra unikalus žygis. Jei šalia Šv. Jurgio yra vienas žygis, rekomenduojame šį žygį. Ne tik pats „Vortex“ dopingas, bet ir visas žygis yra įdomus.

Tai tikrai populiaru ir užimta savaitgaliais, tačiau apsilankę savaitės viduryje išvykdami matėme tik 1 kitą grupę. Tai vidutinis žygis, kuris yra maždaug 2,16 mylių į abi puses ir turėtų trukti maždaug 1–1,5 valandos (neįskaitant laiko, kurį norite ten praleisti).

Turėkite omenyje, kad paskutinius 5 kilometrus važiuosite neasfaltuotais keliais. Neseniai pasnigo, kai nuėjome, todėl buvo keletas kelio dalių, kurios buvo tikrai purvinos su keliomis apybraižomis. Visada padeda didelis klirensas ir keturių ratų pavara, tačiau ir automobilių stovėjimo aikštelėje matėme mikroautobusą.

Nuotraukų patarimas: Saulės padėtis daro didžiulį skirtumą fotografuojant sūkurį. Kad išvengtumėte atšiaurių šešėlių uolienoje, turite būti ten auštant, sutemus arba vidurdienį, kai saulė pasiekia aukščiausią tašką. Jei diena debesuota, bet kada yra puiku

Žygio patarimas: Mes labai rekomenduojame gauti neprisijungus pasiekiamą tako žemėlapį, nes kai kuriuos kernus buvo sunku rasti. Mes naudojom Alltrails, pasiekė įrašą ir paliko jį veikti. Paprastai, norint gauti neprisijungus pasiekiamus žemėlapius, reikia mokėti už aukščiausios kokybės paslaugas, o tai yra saugesnė galimybė. Jei programa užstringa ir jums žlunga naršymas, jums nesiseka.

„Vortex Hike St George“ + 101 veiksmas Jutos kibirų sąraše

375 Red Hills Pkwy, Sent Džordžas, UT 84770, žemėlapis

Nebuvome tikri, ko tikėtis šiame nemokamame dykumos sode. Prie įėjimo tai neatrodė kažkuo ypatinga. Bet kuo toliau, tuo buvome maloniai nustebinti, kaip smagu tai buvo …