Keraloje kasmet rengiama liaudies šventė iki vasario 26 d

„Kerala Tourism“ rengia kasmetinį liaudies meno festivalį „Utsavam 2021“. 2021 m. Vasario 20 d. Prasidėjęs festivalis truks septynias dienas.

image Šaltinis: https://www.news18.com/news/india/kerala-to-host-annual-folk-art-fest-utsavam-2021-from-february-20-3454238.html

Liaudies šventė bus švenčiama keliuose Keralos rajonuose, kuriuose gausu tradicijų, liaudies žavesio, meno ir kitų ritualinių praktikų.

Tai jau 13-asis festivalio leidimas, kuriame pristatomi geriausi meno kūriniai, o garsūs menininkai atliks ir demonstruos šimtmečius žydintį valstybės paveldą ir kultūrą.

Remiantis pranešimais, folkloro festivalyje bus profesionalūs menininkai, o „Utsavam 2021“ yra skirtas palaikyti, populiarinti ir stiprinti Keralos meno formas ir sutelkti dėmesį į tas, kurioms reikia dėmesio.

Vaizdo kreditai: https://timesofindia.indiatimes.com/travel/travel-news/kerala-is-hosting-annual-folk-festival-utsavam-2021-till-feb-26/as81137418.cms

Festivalis taip pat suteikia platformą liaudies ir kultūros menininkams, ypač tiems, kuriems reikia dėmesio ir dėmesio, nes daugeliui menininkų neteko darbo dėl uždarymo, ir šis festivalis yra viltis palaikyti menininkus, nukentėjusius nuo kovos-19 pandemijos. .

Festivalis vyks 30 vietų visoje valstijoje. Utsavamą rengia Keralos turizmas, rajono turizmo skatinimo tarybos, „Bharat Bhavan“ ir Keralos folkloro akademija.