Prabangios atostogos Kuramathi Maldyvuose

Maldyvai – gamtos stebuklas, kuriame yra nesugadintas mėlynas vanduo, skaidrus mėlynas dangus ir šilta tropinė temperatūra – tai daugybė turistų ir keliautojų visame pasaulyje.

Kadangi koronavirusas užstrigo visame pasaulyje, viena labiausiai nukentėjusių šalių yra ši salų valstybė, kuri yra priklausoma nuo turizmo ir labai kentėjo, tačiau, kai viskas grįžta į savo vėžes, Maldyvai dabar yra atviri turizmui ir pastebi žemyn planavau savo vizitą šioje gražioje tautoje.

Dabar Maldyvuose reikalinga „covid-19“ bandymų ataskaita, kurią reikia atlikti likus 96 valandoms iki nusileidimo, o per savo 2-ąsias metines planavau savo apsilankymą čia tikrinti kelionės naujienas kas kelias valandas.

Kai atėjo D diena, kuriai buvau užsisakiusi savo skrydį, atlikome „covid19“ testus ir buvimo vieta užsakyta, jaudinausi, nes netrukus baigėsi metai, kai nebuvo kelionių. Kaip dažnas keliautojas, taip, į tai aš žiūrėjau ir nuo to laiko, kai išėjau iš savo namų, tai buvo jaudinantis jausmas.

Viešėdamas Maldyvuose buvau suplanavęs viešnagę Kuramathi Maldyvuose.

Įsikūręs Rasdhoo atole, nedidelėje Šiaurės Ari atolo dalyje, „Kuramathi Maldives“ yra prabangus kurortas, siūlantis natūralų Maldyvų atostogų įspūdį su unikaliais posūkiais, kurie tinka kiekvienam. „Kuramathi“ turi daugybę vilų, gausybę maitinimo įstaigų ir įvairių įrenginių.

„Kuramathi Maldives“ yra maždaug 56 km nuo Malės tarptautinio oro uosto, o ši sala yra apie 1,8 km ilgio. Saloje yra didžiulė grynoji augalija, todėl daugelis salų lieka nepaliestos ir yra puiki vieta svečiams pasivaikščioti.

Kuramathi Maldyvų kurortas yra išskirtinis, jame yra ir paplūdimio, ir vandens vila. Svečių vila turi keletą skirtingų stilių, o svečiai turi daugybę galimybių. Visose „Kuramathi“ vilose yra labai didelė lova, vonios kambarys, dušas, karštas ir šaltas vanduo, oro kondicionierius, ventiliatorius, plaukų džiovintuvas, vonios ir paplūdimio rankšluosčiai, chalatai, vonios reikmenys, mini baras, seifas kambaryje, IDD telefonas, kava / arbatos ruošimo rinkinius, kabelinius kanalus rodantį plokščiaekranį televizorių ir deginimosi gultus su gultais.

Čia galite pasirinkti tokias vilas kaip „Beach Villa“, „Beach Bungalow“, „Superior Beach Villa“, „Deluxe Beach Villa“, „Two-Bedroom Beach House“, „Water Villa“, „Deluxe Water Villa“, „Water Villa“ su baseinu, „Pool Villa“, „Thundi Water Villa“ su baseinu ir medaus mėnesio vila prie baseino.

Kuramathi sala yra didelė, tačiau prabangi sala. Ji puikiai tinka paviršiniam nardymui, joje yra ilgas smėlio ruožas, kurį svečiai gali apžiūrėti. Nardymas čia būtų nuostabus, nes šioje vietoje yra visame pasaulyje žinomas plaktukinių ryklių taškas. „Kuramathi Maldives“ yra aplinkai nekenksmingas kurortas, kuriame yra daug gamtos įvertinimo programų, taip pat jis yra tarptautinių aplinkosaugos apdovanojimų laureatas.

Svečiams, kurie naudojasi vandens lėktuvų paslauga, kurorte yra poilsio salonas su vandens lėktuvu, kuriame svečiai gali pailsėti prieš lipdami į vandens lėktuvą. Poilsio salone siūlomi nemokami užkandžiai, gėrimai ir belaidis internetas.

„Kuramathi Maldives“ yra 3 pagrindiniai restoranai, 9 a la carte restoranai, visa įranga, apšviestas teniso baseinas, 3 baseinai, baras prie baseino, stalo tenisas, kamuolys, smiginis. Kurorte taip pat yra tokių užsiėmimų kaip žvejyba dideliais žaidimais, nardymas su safariu, kruizas saulėlydžio metu, apsilankymas vietinėje saloje, šuoliai saloje, parasailiavimas, valtis stiklo dugne, čia galite mokyti pas kvalifikuotus daugiakalbius instruktorius, platų povandeninių nuotykių spektrą, PADI ir SSI atestuoti treneriai.

Viešbutyje „Kuramathi Maldives“ yra vandens sportas, vaikų klubas „Bageecha“, ekologinis centras, SPA. Be to, jie teikia poilsio vietas vandens sportui, ekskursijoms, sporto centrui. Be to, jie turi nardymo įrangą su nardymo programomis, kursais ir nuostabiomis nardymo vietomis.

Apsilankęs Maldyvuose planavau atostogas čia ir tai buvo nuostabi patirtis.