Kokio tipo plaukų džiovintuvas jums tinka?

Rinkoje yra tiek daug plaukų džiovintuvų, o kuris iš jų jums tinka? Yra tiek daug skirtingų tipų, stilių, skirtingų funkcijų ir, ko gero, dar svarbiau – skirtingų kainų. Tad kaip tiksliai išsirinkti tinkamiausią?

Pirkdami naują plaukų džiovintuvą, turite atsižvelgti į daugybę veiksnių:

1) Kokio tipo plaukus turite? Ar jie ilgi, trumpi, ploni ar ploni, stori, garbanoti, pažeisti ir t. t.?

2) Ar reikia atsižvelgti į kokius nors svorio ar ergonomikos klausimus?

3) Ar džiovintuvas bus skirtas naudoti namuose, ar kelionėse, ar abiem atvejais?

4) Koks jūsų biudžetas?

Šie atsakymai padės atsakyti į klausimą koks plaukų džovintuvas jums geriausia tinka.

Kai turėsite atsakymus į šiuos klausimus, bus daug lengviau išsirinkti iš gausaus plaukų džiovintuvų asortimento. Vis dėlto, nesvarbu, ar jūsų plaukai pažeisti, ar ne, visada įsitikinkite, kad jūsų pasirenkamas džiovintuvas turi keramikos ir jonų technologiją.

Kodėl? Šios technologijos yra svarbios džiovinimo procese. Trumpai tariant, joninė technologija padeda greitai išgarinti vandenį iš plaukų. Keraminė technologija užtikrina tolygų šilumos paskirstymą plaukuose ir pašalina žalingus karštus taškus naudojant džiovintuvą. Sukuriami neigiami jonai suskaido vandens lašelius į smulkias daleles, kurios įsigeria į plauko stiebą, ir džiovinimo laikas gerokai sutrumpėja. Galutinis rezultatas – mažesnė žala plaukams ir daugiau drėkinimo, kad plaukai būtų žvilgantys ir sveiki.

Renkantis plaukų džiovintuvą, tinkamą jūsų plaukų tipui, svarbiausia yra džiovintuvo galia. Yra plaukų džiovintuvų, kurių galia paprastai svyruoja nuo 250 vatų iki 2000 vatų. Tarp jų rasite karšto oro šepečių, kurie iš tikrųjų džiovina ir formuoja plaukus, plaukų džiovintuvų su šukomis ir šepečiais, sieninių džiovintuvų, džiovintuvų su kietomis ir minkštomis kepurėmis ir įprastų pistoleto rankenos tipo džiovintuvų. Kartu su galingumu reikia atkreipti dėmesį į su džiovintuvu komplektuojamus karščio ir greičio nustatymus.

Vienas iš daugybės nusiskundimų, kuriuos žmonės reiškia naudodami plaukų džiovintuvą, yra džiovintuvo svoris. Tai suprantama, nes, pripažinkime, daug plaukų turintiems žmonėms tenka ilgiau laikyti džiovintuvą. O jei džiovindami plaukus formuojate šukuoseną šepetėliu, tai gali užtrukti dar ilgiau. Tik pagalvokite apie plaukų stilistą, kuris visą dieną džiovina plaukus! Žmonės, kurie jau turi karpinio tunelio tipo problemų ar polinkių, taip pat turi nepamiršti, kas jų dar labiau nepablogins. Laimei, plaukų džiovintuvų gamintojai įsiklausė į specialistų nuomonę ir dabar galima rasti daugiau įvairių lengvų džiovintuvų, ergonomiškų rankenų ir net gerai subalansuotų džiovintuvų. Tokių džiovintuvų variklis paprastai būna centruotas taip, kad džiovintuvo svoris gerai pasiskirstytų ir kad ir kokioje padėtyje laikytumėte džiovintuvą, jis patirtų mažesnę įtampą.

Kadangi daugelis iš mūsų nuolat keliauja, nesvarbu, ar tai būtų kelionė darbo reikalais, ar kelionė pramogauti, ar net treniruotės sporto salėje, norisi turėti džiovyklę, kuri būtų specialiai pritaikyta kelionėms, arba tokią, kuri tarnautų dvejopai paskirčiai. Ši kategorija atveria visiškai naują spektrą dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti. Ar keliaudami vykstate į kitas šalis? Jei taip, jums reikės dvigubos įtampos džiovyklės ir atitinkamo adapterio kištuko, skirto naudoti konkrečioje šalyje, kurioje lankotės. Šiuo atveju vėlgi gali kilti problemų dėl svorio, nes bagažui taikomi nauji svorio apribojimai, taip pat dėl to, kiek vietos užims džiovyklė. Dabar yra daug sulankstomų kelioninių džiovintuvų, kurie yra lengvi ir kompaktiški, todėl tai neturėtų kelti problemų. Jie taip pat labai populiarūs tarp tų, kurie tiesiog nori turėti džiovintuvą savo sporto krepšyje, kai treniruojasi.

Galiausiai, koks jūsų biudžetas? Gera žinia yra ta, kad yra daug puikių džiovyklių visose kainų kategorijose, todėl tai neturėtų būti problema. Aišku, jei norite geriausio iš geriausių, tikėkitės mokėti daugiau ir daugeliu atvejų džiaugsitės, kad tai padarėte.

Dabar, kai jau aptarėme, į ką reikėtų atsižvelgti, kokio tiksliai plaukų džiovintuvo turėtumėte ieškoti?

Trumpi, ploni, ploni, pažeisti arba trapūs plaukai

Priklausomai nuo to, kokie trumpi, ploni ar ploni yra jūsų plaukai, karšto oro šepetys gali būti tinkamas. Jų galia svyruoja nuo 250 iki 1000 vatų.

Naudojant tradicinio tipo džiovintuvą, didžiausias reikalingas galingumas yra 1600 vatų arba mažiau. Norėsite bent dviejų greičių (mažo ir didelio) ir bent dviejų šilumos nustatymų (vėsus arba šaltas ir šiltas / karštas) džiovintuvo. Daugumoje profesionalių džiovintuvų paprastai būna įrengtas vėsiosios srovės mygtukas, kuris yra puikus privalumas, nes baigus džiovinti tam tikrą plaukų dalį, galima užfiksuoti stilių.