Vaizdo stebėjimo kameros ir verslo saugumas: kaip jos padeda kovoti su vagystėmis ir įsilaužimais?

1. Apsaugos kameros didina bendrą saugumą
Visoje įmonėje įrengtos apsaugos kameros padeda užkirsti kelią nusikaltimams ir įsilaužimams. Įmonių apiplėšimo tikimybė yra 4 kartus didesnė nei namų.

2. Vaizdo stebėjimas gali padėti užkirsti kelią vagystėms iš parduotuvių
Įmonių apsaugos kameros, įrengtos matomose vietose, gali padėti užkirsti kelią vagystėms. Ar žinojote, kad 64 proc. visų mažų įmonių tampa darbuotojų vagysčių aukomis.

3. Užkirskite kelią sukčiavimui
Įprasta įmonė dėl sukčiavimo gali prarasti iki 5 proc. pajamų

4. Vaizdo stebėjimas gali užkirsti kelią darbuotojų vagystėms
80 proc. vagysčių įvyksta organizacijose, kuriose dirba mažiau nei 100 darbuotojų, o daugiau nei pusėje jų dirba mažiau nei 25 darbuotojai

5. Pagerina apsaugos priemones
Mažesnės organizacijos yra labiau pažeidžiamos darbuotojų vagysčių. Taip yra todėl, kad dažnai jose yra mažiau apsaugos priemonių

6. Apsaugo nuo įsilaužimo
60,5 proc. vagysčių su įsilaužimu įvyksta įsibraunant į patalpas. Daugelis žmonių mano, kad įsilaužimai yra tiesiog „proginiai nusikaltimai”. Tačiau, kaip rodo statistika, dauguma įsilaužimų iš tikrųjų yra įsilaužimai per prievartą (langų išdaužimas, spynų išlaužimas, durų išlaužimas ir t. t.). Gera apsaugos sistema, įskaitant stebėjimo kameras, gali būti puiki atgrasymo nuo tokių nusikaltimų priemonė.

7. Geresnis rūpinimosi klientų saugumu suvokimas
Gera apsaugos sistema, įskaitant stebėjimo kameras, parodo klientams, kad rūpinatės jų saugumu ir apsauga, ir gali pagerinti jų bendrą požiūrį į jūsų verslą.

8. Geresnis klientų ir darbuotojų išorinis saugumas
Vaizdo stebėjimo saugumo kameros tiesiogiai ir netiesiogiai apsaugo jūsų darbuotojus. Įrengtos įmonės automobilių stovėjimo aikštelėse ir už fizinio pastato ribų, jos gali užfiksuoti įtartiną veiklą ir leisti įmonės apsaugos pareigūnams ar kitiems asmenims užtikrinti, kad darbuotojai saugiai pasiektų savo transporto priemones.

9. Apsaugos kameros gali sumažinti vandalizmo riziką
Įmonių savininkai tiesiogiai ir netiesiogiai moka už vandalizmą.

10. Didina darbuotojų produktyvumą ir gerina verslo veiklą
11. Didina pardavimus
Vaizdo kameros taip pat gali padėti parduoti daugiau produktų iš jūsų mažmeninės parduotuvės. Kaip? Jos leidžia lengvai sekti klientų srauto modelius visoje jūsų įmonėje. Tai leidžia perkelti atsargas ir koreguoti jų kiekį, kad išnaudotumėte visas „natūralias” didelio lankytojų srauto vietas.

12. 24/7 ramybė
Nuolatinis stebėjimas realiuoju laiku – IP nuotolinis stebėjimas leidžia įgaliotiems darbuotojams nuolat, 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę realiuoju laiku stebėti svarbiausias verslo sritis beveik iš bet kurios vietos.

13. Gali padėti išvengti teisinių pretenzijų ir sukčiavimo
Išvenkite brangiai kainuojančių teisinių išlaidų dėl melagingų ar nesąžiningų pretenzijų. Viena didžiausių bet kurios įmonės baimių – būti paduotai į teismą. Nesvarbu, ar įvyko nelaimingas atsitikimas, sužalojimas, priekabiavimas, ar kita teisinė problema, turint vaizdo įrodymų galima įrodyti, kas iš tikrųjų įvyko.

14. Užtikrina verslo atitiktį
Daugelio tipų įmonės privalo turėti vaizdo stebėjimo sistemą, kad atitiktų HIPPA ar SEC taisykles, taip pat vidinę įmonės politiką.

15. Apsaugos kameros padeda teisėsaugai
Vaizdo stebėjimo medžiaga yra viena geriausių teisėsaugos priemonių tiriant su verslu susijusią nusikalstamą veiklą, įskaitant vagystes ir vandalizmą.

16. Ekonomiškai efektyvi ir keičiama
Vaizdo stebėjimas yra ekonomiškai efektyvus ir keičiamas. Augant verslui, į sukurtą tinklą lengva ir ekonomiškai efektyvu įtraukti papildomas kameras.

17. Užfiksuoja visą jūsų įmonės veiklą
Vaizdo stebėjimas netiesiogiai apsaugo darbuotojus, nes stebi kiekvieną į pastatą atėjusį lankytoją ir išsaugo jų veiklos vaizdo įrašą.

Daugiau naudingos informacijos adresu getsafe lt svetainėje.