Populiariausi dalykai, kuriuos reikia padaryti Dwarka Gujarat

Dalykai, kuriuos reikia padaryti Dwarka

Dwarka yra senovinis miestas Šiaurės vakarų Gudžarato valstijoje, kuri taip pat yra svarbi piligrimų vieta. Jis įsikūręs ant Gomti upės kranto. Dwarka yra vienas iš 4 Chardham ir vienas iš 7 religinių Indijos miestų. Dwarka buvo senovės Krišnos karalystės sostinė ir, manoma, kad tai yra pirmoji Gudžarato sostinė.

Kadangi esate istorinis miestas, galite ištirti daug ką veikti šiame senoviniame mieste.

  • Dwarkadhish šventykla

Viena iš garsių Dwarka šventyklų yra Dwarkadhish. Apsilankę šiame senoviniame Dvarkos mieste, neturėtumėte praleisti apsilankymo šioje šventykloje ir būtinai apsilankyti šventykloje vieną kartą ryte ir vieną vakarą. Vienas ryškiausių Dwarkadhish šventyklos bruožų yra tas, kad šventyklos vėliava keičiama 5 kartus per dieną. Vėliavą rems šeima, ir tai čia didžiulis reikalas.

Dwarkadhish šventykla yra ant Gomti upės kranto, o šventykla garbina Viešpatį Krišną, kuris buvo Dwarkos karalius. Šventyklą turėtų statyti Vajranabhas, Viešpaties Krišnos proanūkis.

Viena iš Viešpaties Šivos džiotirlingų „Nageshwar jyotirlinga“ yra viena iš 12 džiotirlingų ir yra maždaug 15 km atstumu nuo miesto centro.

Nageshwar šventykla yra viena iš seniausių Šivoje Puranoje paminėtų šventyklų ir manoma, kad tai yra pirmoji iš visų 12 jyotirlingų. „Swayambhu lingam“ yra įtvirtintas Nageshwar šventyklos požeminėje kameroje, o tūkstančiai piligrimų šią vietą aplanko ištisus metus.

Šventykla pastatyta pagal tipišką indų architektūrą. Tai unikali šventykla, kai Šiva Lingam nukreipta į pietus, o gomugama į rytus. Šiva lingamas Nageshwar šventykloje yra tri-mukhi rudraksha ir yra apie 40 cm aukščio ir 30 cm skersmens.

Gatai užima svarbią vietą indų mitologijoje, kur žmonės meldžiasi. Gomati Ghatas yra vienas iš šventųjų ghatų, esančių ant Gomti upės krantų Dwarkoje ir esantis už Dwarkadhish šventyklos.

Gomati Ghatas yra prie Gomti upės žiočių, kuri yra viena iš svarbių šventosios Gango upės intakų. Pasak mitų, Gomti upė yra Vašistha Muni dukra, ir jos vandenų pakanka nuodėmėms išvalyti.

Nuo Dwarkadhish šventyklos ir Gomati Ghato yra 56 žingsniai, o manoma, kad čia panardinti yra šventa ir išlaisvins nuodėmes, padarytas per ankstesnius gimimus. Taip pat sakoma, Viešpatie Krišna, pats čia kelis kartus maudėsi.

Viena iš svarbių lankytinų vietų Dwarkoje yra Rukmini Devi šventykla. Rukmini Devi, kuri yra deivės Lakšmi įsikūnijimas.

ir ši šventykla skirta mylimai Viešpaties Krišnos žmonai. Manoma, kad šventykla buvo statoma daugiau nei 2500 metų, tačiau jos kupolinė mandapa ir laiptuota šventovė priklauso XII amžiui. Šventyklos šventovė turi marmurinį Devi Rukmani stabą ir pats savaime yra architektūros stebuklas. Ant sienų bus gausu paveikslų, vaizduojančių Rukminius ir Krišną.

Rukmini Devi šventykla yra ant Bhagirathi upės kranto ir niekada nepraleiskite progos apsilankyti šioje šventykloje, kai lankotės senoviniame Dvarkos mieste.

Shivrajpur paplūdimys yra vienas iš garsiausių Gudžarato paplūdimių ir yra vieta, kurią būtina aplankyti. Tai puikus paplūdimys su baltu smėliu, kuris turistams siūlo nuostabius saulėlydžius ir vaizdingus vaizdus. Paplūdimys nėra labai komercializuotas, todėl turistams yra idealu lankytis ir praleisti kokybišką laiką, praleisiantį chaotišką miesto patirtį.

Jei pasisekė, čia galite pastebėti delfinus ir gražius paukščius ant jūros. Neseniai paplūdimio vadovybė lankytojams pristatė vandens sporto, maisto ir prekybos zonas.

Neseniai Shivrajpur paplūdimys buvo sertifikuotas su Mėlynąja vėliava, o tai reiškia, kad jis yra vienas iš švariausių paplūdimių pasaulyje. Norint gauti mėlynosios vėliavos sertifikatą, paplūdimyje turėtų būti patvirtinti 33 griežti kriterijai, grindžiami aplinkosauginiu švietimu ir informacija, maudyklų vandens kokybe, aplinkos tvarkymu ir paplūdimių apsauga.

„Mėlynoji vėliava“ yra vienas prestižiškiausių pasaulyje savanoriškų apdovanojimų paplūdimiams, o mėlynosios vėliavos sertifikatas padės padidinti turizmą valstybei.

„Shree Nath“ valgomasis yra vietinis restoranas, kurį valdo pagyvenusi ponia ir jos šeima, siūlantis vietinį autentišką gudžarati maistą, kurį asmeniškai prižiūri ir paliečia ponia, kuri asmeniškai lankosi kiekviename staliuke ir vaišina mus, o su tavimi elgiasi kaip su namų svečiais.

Visas plitimas yra už Rs 130 talio ir paprastai trunka 1 valandą laukimo piko valandomis.