Turėdami vakcinos pasą, dabar galite aplankyti Havajus

 

Kai pasiskiepysite nuo Covid-19, bus lengviau keliauti į Havajus, nes vyriausybė dabar stengiasi leisti vakcinuotiems ir skiepų pasą turintiems turistams be karantino.

Remiantis naujausiais pranešimais, salos valstybė kuria vakcinuotų žmonių sistemą, pagal kurią jiems būtų suteiktas elektroninis kodas, palengvinantis jų keliones per salas ir taip pat praleidžiant privalomą 10 dienų karantiną.

Ši programa prasidės kovo 1 d. Pradžioje ir iš pradžių ji bus paleista su būtiniausiais darbuotojais, kurie gavo visą COVID vakcinos dozę. Ataskaitose taip pat teigiama, kad tai taip pat leistų Alohos valstybiniam turizmui atgaivinti turizmą regione ir palengvintų tam tikrų keliautojų įvažiavimą į regioną.

Leitenantas Govas Joshas Greenas pareiškė, kad ši programa greičiausiai pirmiausia bus įgyvendinta būtiniausiems darbuotojams, o vėliau bus išplėsta plačiajai visuomenei, o vėliau ir turistams.

Vėliau jis pasakė: „Taip mes labai greitai atkuriame savo ekonomiką; greičiausiai pamatysime didžiulį lankytojų pakilimą sakydami kritimą tokiu būdu “.

Nuo šiol turistams leidžiama praleisti privalomą karantiną, jei jie gali įrodyti neigiamą „covid-19“ testą iš sertifikuotos laboratorijos, atliktą per 72 valandas nuo skrydžio.

Havajai yra viena iš paskutiniųjų šalių, kurios ėmėsi šios priemonės, įskaitant tokias šalis kaip Danija ir Islandija. Be to, Gruzija ir Seišeliai jau tai padarė