Siddhivinayak šventykla skelbia naujas taisykles, kylančias dėl koronaviruso atvejų

Kadangi Maharaštros valstijoje koronaviruso atvejai didėjo, nuo 2021 m. Vasario 25 d. Viena iš garsių Šri Siddhivinayak šventyklų bhaktoms dar kartą sustabdė daršano neprisijungus prie interneto.

Remiantis naujausiais šaltiniais, žmonės turėtų privalomai rezervuoti savo daršaną internete ir parodyti QR kodą, kad patektų į šventyklos patalpas, o šventyklos valdžia leis bhaktoms patekti į šventovę, įėjimo vietoje parodydama QR kodą. Daršano laikas bus apie 8–21.

Tik lankytojams, kurių kūno temperatūra normali, bus leidžiama patekti į šventyklos vidų. Jei lankytojai nepadarė internetinės rezervacijos, jie gali tai padaryti neprisijungus prie registracijos langelio, esančio už šventyklos patalpų. Be to, šventyklos valdžia padarė privalomą kaukių dėvėjimą ir socialinį atsiribojimą, kad apribotų karvės-19 padermės plitimą.

Tačiau šventyklos valdžia, kaip pranešama, paprašė piliečių padėti valdžiai laikydamasi taisyklių ir naudodamasi internetine Siddhivinayak daršano rezervavimo paslauga.

Šis sprendimas buvo paskelbtas prieš Angaraki Sankashti Chaturthi, kuris bus švenčiamas kovo 02 d. Šis festivalis yra skirtas Marsui, o lordas Ganeshas bus švenčiamas siekiant paminėti dievybės apdovanojimą. Šią dieną visoje Indijoje esančiose Ganešo šventyklose gausu bhaktų.

Siddhivinayak šventykla paragino apriboti gausius susibūrimus pagal Brihanmumbai savivaldybės korporacijos (BMC) direktyvą vasario 18 d., Siekiant kontroliuoti koronaviruso plitimą.