Tailandas gali vėl pradėti turizmą, kai tik liepos 1 d

Antradienį Tailando turizmas pristatė tarptautinių turistų pasveikinimo į gražiąją Rytų Azijos šalį kampaniją. Kampanija pavadinta #OpenThailandSafely priims turistus iš viso pasaulio iki 2021 m. liepos 1 d., ir tai padės potencialiems tarptautiniams turistams pasiskiepyti.

Be to, organizatoriai taip pat tikisi, kad Tailando medicinos institucijos galės paskiepyti savo darbuotojus ir pažeidžiamus piliečius iki liepos 1 d. Be to, minėta data taip pat suteiks oro linijoms, viešbučiams pakankamai laiko priimti turistus iš užsienio.

Pasaulio sveikatos organizacija perspėjo apie riziką, kad šalys per greitai sušvelnins apribojimus. Williamas Heinecke’as, „Minor International PCL“, valdančio daugiau nei 500 viešbučių visame pasaulyje, pirmininkas veda peticiją, kurioje vykdo kampaniją sienoms atnaujinti 2021 m. Trečiąjį ketvirtį.

Ši internetinė peticija per 2 dienas gavo daugiau nei 6000 ženklų. „Dabartinė padėtis yra netvari. Liepos 1 d. Atidarymas būtų strateginė galimybė Tailandui parodyti lyderio vaidmenį tarp Azijos šalių ir paruošti kelią tvirtam Tailando ekonomikos atsigavimui 2022 m. “

Tailandas, taikydamas griežtas blokavimo priemones, sugebėjo suvaldyti Covid-19 infekcijas ir pranešė apie 84 mirčių atvejus. Tačiau dėl uždarymo šalis nukentėjo dėl turizmo nebuvimo, kuris yra vienas iš pagrindinių BVP indėlių. Po sėkmingo atnaujinimo šalis įkvėps kitas nuo turizmo priklausomas šalis, kurios gali atsiverti palaipsniui.