Ar vibratoriai yra naudingi sveikatai?

Ar vibratoriai naudingi sveikatai, atsakymas taip. Toliau pateikiame pliusus

1. Geresnė psichikos sveikata

Tikriausiai jau girdėjote apie „meilės hormoną” oksitociną ir apie tai, kad po orgazmo jūsų smegenys jį išskiria. Tačiau tai dar ne viskas. Orgazmo metu taip pat išsiskiria neuromediatoriai, pavyzdžiui, serotoninas, kuris, veikdamas kartu su šiais hormonais, padeda jums patirti mažiau streso ir nerimo. Jie taip pat padeda jaustis labiau patenkintam ir atsipalaidavusiam. Tyrimai seksualinį pasitenkinimą sieja su didesne savigarba ir empatija – būsite labiau patenkinti savimi ir atviresni kitiems.

2. Ramiau miegosite

Praleiskite melatonino tabletę ir pamirškite avių skaičiavimą. Vietoj to skaičiuokite savo „O”. Visi tie laimės hormonai nuramins jūsų mintis, kai nusikelsite į sapnų šalį.

3. Didesnis intymumas su partneriu

Jei orgazmą patirsite nuo sekso su partneriu, jausite didesnį intymumą su partneriu, o tai lems didesnį pasitenkinimą santykiais apskritai. Tai taip pat lems didesnį seksualinį potraukį jūsų partneriui. (Nesijaudinkite, jei esate vienas ir tenkinatės savarankiškai, vis tiek patirsite nuotaikos pakilimą ir padidėjusią savivertę).

4. Skausmo malšinimas

Moterims, kenčiančioms nuo skausmingų mėnesinių ir mėšlungio, orgazmas jau seniai yra skausmo malšinimo triukas. Bet ar žinojote, kad jis gali padėti nuo skausmo bet kurioje kūno vietoje? Taip yra todėl, kad visi po orgazmo išsiskiriantys hormonai slopina receptorius, kurie kitu atveju signalizuotų, kad jums skauda. Taigi kitą kartą, kai susižeisite pirštą, būtinai pasiimkite vibratorių.

5. Kovotojimas su menopauze

Po menopauzės mūsų lytinis potraukis sumažėja, be to, patiriame mažiau lubrikacijos, todėl padidėja suspaudimas. Taigi, jei jūsų gyvenime šiuo metu yra moteris, vyresnė nei 60 metų, kuri neturi vibratoriaus, turėtumėte jai jį tuoj pat nupirkti. Viena iš sekso žaisliukų kompanijos „Jo Divine” įkūrėjų (ir buvusi slaugytoja!) Samantha Evans sakė:

„Sekso žaislai gali padėti gydant menopauzės simptomus, tokius kaip makšties atrofija, vulvos / makšties skausmas ir tempimas (dėl vaginizmo, vulvodinijos, lichenos sklerozės, ginekologinio vėžio gydymo ir chirurginių intervencijų, neurologinių ligų, tokių kaip išsėtinė sklerozė, susijaudinimo stoka ir mažas libido.”

6. Šlapimo pūslės kontrolė

Visi tie orgazmai treniruoja dubens dugną. O išlaikyti dubens dugną stiprų yra labai svarbu, kad vyresniame amžiuje išvengtumėte pratekėjimo, kai darote tokį paprastą veiksmą kaip šuoliukai. Be to, kuo stipresnis dubens dugnas, tuo stipresni orgazmai.