Ar yra pigių dantų implantų?

Pigūs dantų implantai yra sunkiai prieinami. Daugelis dantų chirurgų už tai, kas turėtų būti laikoma būtinybe, ima pernelyg dideles sumas. Norint rasti gydytoją, kuris norėtų atlikti operaciją už nedidelę kainą, reikia daug laiko ir pastangų. Prieš ką nors darant, labai rekomenduojama įsitikinti, kad jums iš tikrųjų reikia operacijos. Jūsų dantų problemą gali išspręsti breketai arba paprastas šaknų kanalas.

Šiame straipsnyje aptariami dalykai, kuriuos turite žinoti prieš ryždamiesi dantų chirurginei operacijai ir Ar dantų tiesinimas kapomis gali būti pakankamai efektyvus?

Kas yra dantų implantas?

Dantų implantas – tai įtaisas, dažnai pagamintas iš titano, įdedamas į žandikaulio kaulą. Šis įtaisas skirtas veikti kaip danties šaknis ir turėtų būti pakankamai tvirtas, kad būtų galima įtvirtinti dirbtinį dantį, tiltą, vainikėlį ar protezą. Dantų implantai yra pagrindas bet kokiai paciento dantų rekonstrukcijai, nesvarbu, ar tai būtų vienas dantis, ar dantų grupė.

Dantų implantai veikia iš esmės apgaudami organizmą, kad šis priimtų titano priedą kaip kaulo dalį. Laikui bėgant žandikaulis integruoja implantą į aplinkinę kaulinę masę.

Daugelis chirurgų sako, kad vienintelis skirtumas tarp pigių ir brangių dantų implantų yra reklamos kiekis. Implantai yra implantai. Organizmas neskiria skirtingų titano klasių.

Chirurgo pasirinkimas

Bet kokia operacija reikalauja kruopštaus ir detalaus planavimo. Būtina nustatyti konkrečią jūsų žandikaulio formą ir matmenis. Šis žingsnis ypač svarbus, nes implantą reikia kruopščiai suderinti su žandikaulio kaulu. Geras chirurgas kartu su jumis aptars kiekvieną žingsnį. Chirurgas turėtų atsakyti į visus jums rūpimus klausimus, susijusius su operacija ir priežiūra po jos. Jis turėtų būti pasirengęs pasidalyti operacijos rizika ir aptarti alternatyvius gydymo metodus.

Jei dar neturite dantų chirurgo, jūsų dabartinis odontologas, ortodontas ar bendrosios praktikos gydytojas turėtų jums nurodyti kvalifikuotą chirurgą. Bet kokiu atveju atlikite papildomus tyrimus. Pasiteiraukite. Ar jūsų draugai turi patirties su šiuo chirurgu? Ar internete galima rasti papildomų šaltinių? Galite pastebėti, kad interneto forumai yra neįkainojamas atsiliepimų šaltinis. Geras chirurgas yra skirtumas tarp nekokybiško dantų rinkinio ir rinkinio, kuris amžinai atrodys gerai, pigių dantų implantų ir rinkinio, kuris jums kainuos ranką ir koją.

Išsiaiškinti savo kainos intervalą

Dantų implantų kaina priklauso nuo to, kiek dantų planuojate pakeisti. Jei jums trūksta vieno danties, natūralų dantį ir jo šaknį galima pakeisti vienu implantu ir viena karūnėle. Kelių dantų pakeitimas reiškia, kad reikalingi implantais paremti tiltai. Norint pakeisti visus dantis, reikia implantais paremto pilno tilto, kai dantų implantai pakeis abu natūralius dantis ir didžiąją dalį jų šaknų.

Kaina taip pat priklauso nuo trijų veiksnių. Pirmasis yra faktinė kaulo transplantacija, kai dantų implantas yra sujungiamas su implantu. Antrasis – kai persodinamas atraminis elementas, arba tęsinys, kad ant jo būtų galima uždėti naują dantį. Trečiasis – ant atramos dedamas danties vainikėlis.

Įskaičiuojant konsultacijas dėl dantų implantų, papildomus kaulo transplantatus ir sinuso pakėlimą, pigių implantų kaina priklauso nuo to, kiek dantų bus pakeista. Jungtinėse Amerikos Valstijose vienas nesudėtingas dantų implantas kainuoja nuo 3400 iki 3800 JAV dolerių. Daugeliu atvejų dalį šios kainos gali padengti dantų draudimas. Jungtinėje Karalystėje visiškai sukomplektuoti dantų implantai kainuoja nuo 2500 iki 2800 svarų sterlingų.

Daugelis odontologijos mokyklų dažnai siūlo dantų implantus už daug mažesnę kainą. Kita pamažu populiarėjanti galimybė – dantų chirurgija užsienyje. Tokiose šalyse kaip Indija, Kinija, Rumunija ir Meksika siūlomos aukščiausios klasės odontologinės paslaugos už nedidelę kainą.

Dantų implantavimo procesas

Dantų implantai, kurie atrodo kaip sraigtai ar cilindrai, įstatomi į žandikaulį. Per ateinančius du-šešis mėnesius implantams leidžiama susijungti su kaulu. Tai leidžia stabiliau įtvirtinti dirbtinius dantis. Tuo metu ant implantų vietų gali būti dedami laikini dantys.

Daug kartų pridedami atramos ir įvairūs jungiamieji įtaisai, kad prie žandikaulio kaulo būtų galima pritvirtinti kelis vainikėlius. Po šio etapo reikia dviejų savaičių poilsio, kad dantenos visiškai užgytų.

Galiausiai pagal užsakymą gaminami pilni tiltai, vainikėliai ir dantų protezai, kurie tvirtinami prie implantų arba jungiamojo įtaiso. Kaip ir po visų operacijų, būtina kruopšti priežiūra po jų. Dantų siūlas yra būtinas žingsnis siekiant išsaugoti naują dantų rinkinį. Reguliarūs apsilankymai pas odontologą užtikrins, kad jūsų pigūs dantų implantai išliktų švarūs ir be apnašų. Po šio trumpo laiko pajusite naują pasitikėjimo savimi jausmą ir galėsite kramtyti, kalbėti ir šypsotis viešumoje.

Pigūs dantų implantai yra galimybė, jei skirsite laiko ir pastangų, kad surastumėte jūsų poreikius atitinkantį chirurgą. Pasirinkus tinkamą priežiūrą po operacijos, graži šypsena – tik vienas vizitas pas gydytoją!