ESYLUX – įmonė


ESYLUX kuria, gamina ir platina pažangius automatizavimo ir apšvietimo sprendimus, kurie užtikrina geresnę gyvenimo kokybę ir energijos vartojimo efektyvumą biurų pastatuose, švietimo įstaigose ir sveikatos priežiūros įstaigose.

Žmonių reikalavimai ir poreikiai yra svarbiausi mūsų veikloje. Siekdami atitikti šiuos standartus, naudojamės savo patirtimi elektronikos ir automatikos srityje, kurdami tokias sritis kaip šviesos diodų pagrindu veikiančios sistemos, užtikrinančios energiją taupančią ir biologiškai efektyvią šviesą. Perspektyva – nuo visapusiško atskiros patalpos automatizavimo ir apšvietimo iki tinklų kūrimo ir integravimo į viso pastato sistemas. Atsižvelgdami į dažnai sudėtingus reikalavimus, su kuriais susiduriame šiame procese, ypatingą reikšmę teikiame paprastam mūsų gaminių sprendimų taikymui.

Mūsų klientai ir partneriai yra didmenininkai, montavimo įmonės, elektros ir apšvietimo projektuotojai bei architektai, kurie pasitiki mūsų 50 metų rinkos patirtimi ir asmeninėmis specialistų konsultacijomis, kurias teikia mūsų ekspertai. Be to, vykdydami mokslinius tyrimus, plėtrą ir gamindami Vokietijoje, Ahrensburge, laikomės aukščiausių kokybės standartų. Mūsų pardavimo organizacija yra pasaulinė: ESYLUX bendradarbiauja su patyrusiais prekybos partneriais ir yra atstovaujama daugelio filialų Europoje, Azijoje ir Okeanijoje.

Vizija ir misija

Pažangūs automatizavimo ir apšvietimo sprendimai, užtikrinantys geresnę gyvenimo kokybę ir energijos vartojimo efektyvumą biurų pastatuose, švietimo įstaigose ir sveikatos priežiūros įstaigose – į tai orientuojamės kaip tarptautinė įmonė, turinti savo mokslinių tyrimų, plėtros ir gamybos padalinius Ahrensburge, Hamburge. Atsižvelgdami į dažnai sudėtingus reikalavimus, ypatingą dėmesį skiriame paprastam mūsų gaminių sprendimų veikimui. Išsiskiriame tarpdisciplininiu mąstymu, taip pat atsakingu elgesiu su žmonėmis ir ištekliais bei aukščiausiais kokybės, dizaino, patogumo ir aptarnavimo standartais. Visada randame naujų, stebėtinai paprastų sprendimų, kaip užtikrinti tobulą automatikos ir apšvietimo sinergiją bet kurioje erdvėje.

Daugiau informacijos rasite energozona.lt

„ESYLUX” turi daugiau nei 25 metų patirtį paklausą atitinkančios elektronikos srityje ir nuosekliai bei novatoriškai tiesia kelią tobulai automatikos ir šviesos sinergijai. Dėl šios patirties ir itin aukštų kokybės standartų galime savo klientams pasiūlyti aukščiausios klasės gaminius, kurie pirmauja pasaulyje efektyvumo, saugumo, ilgaamžiškumo ir patogumo požiūriu.

Mūsų paklausą atitinkantys automatizavimo ir apšvietimo sprendimai ne tik pagerina gyvenimo kokybę ir energijos vartojimo efektyvumą, bet ir užtikrina geriausią apšvietimą bet kurioje darbo vietoje, bet kurią darbo dieną, atliekant bet kokią vizualinę užduotį. Geriausias automatikos ir šviesos sinergijos pavyzdys – CELINE ir NOVA Quadro komplektų apšvietimo sistemos. Šios sistemos sujungia lubinius šviestuvus, valdymo bloką ir jutiklius ir yra pirmasis pasaulyje ekonomiškas sprendimas, skirtas biologiškai efektyviam apšvietimui darbo vietoje. Pagrindinė to priežastis – ESYLUX technologija „SymbiLogic”. Tobula automatikos ir apšvietimo sinergija – „SymbiLogic” technologija sukuria biologiškai efektyvią šviesą, kuri dinamiškomis apšvietimo programomis, primenančiomis dienos šviesą, didina darbo vietoje dirbančių žmonių gyvybingumą, gerą savijautą, koncentraciją ir sveikatą.