LED nagų lempos naudojimo manikiūrui privalumai

UV lempa nagams šiuo metu yra labai aktualus įrenginys nagų dailės pasaulyje,nors daugelis žmonių renkasi visiškai natūralius nagus, kiti nusprendžia pasitelkti agresyvesnes nagų dailės technikas.

Viskas priklauso nuo asmeninių pageidavimų. Tačiau yra vienas dalykas, kuris visus nagų dailininkus vienija: tai noras sukurti ryškesnį ir daug labiau pastebimą nagų dizainą. Kai pagalvojate, ar ne daug lengviau pasiekti neįmanomų dalykų naudojant UV nagų dailės techniką?

UV nagų lempos

Vienas iš didžiausių privalumų rinktis UV LED nagų lempas yra kaina, palyginti su daugelio kitų formų nagų UV lempomis, šios lempos yra neįtikėtinai prieinamos. Be to, pastaruoju metu sumažėjus kainoms, puikų žibintų įrenginį galite rasti gana pigiai.

Priežastis, kodėl UV LED lempos tapo tokios pigios, yra ta, kad jose nenaudojami tokie patys šviesos diodai kaip tradicinėse lempose. Šiuolaikinėse LED lempose naudojama visiškai kitokia technologija. Tai reiškia, kad pirmaujančių UV lempų lemputės paprastai tarnauja ilgiau nei įprastos lempos, o jų keitimo išlaidos yra daug mažesnės.

Be to, kad LED lempos yra pigesnės, jos taip pat yra daug patvaresnės nei jų analogai. Paprastai šiose lempose naudojama labai žemos įtampos šviesa, o tai reiškia, kad pačios lemputės nedūžta ir neperdega taip dažnai kaip tradicinės lemputės. Tai užtikrina, kad jūsų lempos veiks ilgesnį laiką ir daug kartų greičiau. Be to, pačios lempos neskleidžia UV spindulių, todėl jos yra saugios jūsų odai ir plaukams.

Tai reiškia, kad galite juos laikyti saulėje nesibaimindami, kad juos pažeisite ar padarysite galimą žalą sau ar savo šeimai. Dėl tokio ilgo tarnavimo laiko LED lempos dabar tampa norma, o ne išimtimi, kai kalbama apie nagų apšvietimą.

LED nagų lempos pasirinkimas

Jei norite, kad jūsų apšvietimas būtų kuo ryškesnis, turėtumėte įsigyti LED nagų lempą, kuri turi ir infraraudonųjų spindulių jutiklį. Infraraudonųjų spindulių jutiklis leis įjungti mažesnio intensyvumo šviesą, todėl šviesa bus geriau matoma jūsų akimis. Kadangi šios lemputės yra tokios ryškios, naktį gali būti sunku jas įžiūrėti, todėl infraraudonųjų spindulių jutiklis yra toks svarbus. Naudodami infraraudonųjų spindulių jutiklį galėsite matyti savo lemputes bet kurioje kambario vietoje, net po storais baldais.

Jei norite, kad jūsų nagai būtų pagaminti profesionaliai, svarbu, kad rastumėte tiekėją, kuris siūlo abiejų tipų lempas. Dauguma tiekėjų šias lemputes siūlo kaip pagrindinių manikiūro rinkinių dalį, o tai reiškia, kad norėdami pradėti dirbti turėsite įsigyti savo lemputes. Kadangi šios lempos yra daug brangesnės už įprastas nagų lemputes, verta jas pirkti urmu – taip bus lengviau įsigyti už mažesnę kainą. Tuomet galėsite jas kartu su kitais reikmenimis tiesiog užsisakyti iš vieno tiekėjo.

Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, manikiūrui visada turėtumėte naudoti aukštos kokybės LED nagų kietinimo lempas. Šios lempos ne tik suteikia ryškiausią galimą šviesą, bet ir padeda užtikrinti, kad ant nagų užtepti akriliniai dažai visiškai išdžiūtų. Taip užtikrinsite, kad jūsų nagai būtų tvirtesni ir sveikesni, o tai leis ilgiau išlaikyti manikiūrą. Geriausia šių lempų dalis yra ta, kad jų kainos yra labai įvairios, todėl jums neturėtų būti sunku rasti tokią, kuri atitiktų jūsų biudžetą.