Kodėl kiekvienas vaikas turėtų nešioti kepurę?

Vasaros skrybėlė yra ne tik mielas aksesuaras, bet ir svarbi detalė, jei perkate atidžiai.

Vaikai yra brangūs maži žmonės, todėl svarbu juos apsaugoti, kai jie žaidžia lauke. Pasirinkus tinkamą vasarinę kepurę, ji gali suteikti daug naudos ir jums, ir jūsų vaikui.

Apsauga nuo saulės

Didžiausia priežastis, dėl kurios savo vaikui perkate vasarinę vaikišką kepurę, greičiausiai yra apsaugos nuo saulės veiksnys. Norėdami gauti kuo didesnę apsaugą nuo UV spindulių, būtinai pasirinkite kepurę plačiu kraštu.

Platus kraštas suteiks didesnę apsaugą nei kepurė su mažesniu kraštu. Kepurės kraštas padės apsaugoti veidą, ausis ir kaklą nuo saulės ir neleis vaikui nudegti.

Nudegusi oda yra labai nemaloni ir gali labai pakenkti jautriai jų odai.

Ilgiau mėgaukitės žaidimais

Vaikai mėgsta žaisti lauke, ypač vasarą, kai temperatūra pakyla ir saulė dažniau išlenda į lauką.

Nešiodami kepurę ant galvos, galite leisti vaikui ilgiau žaisti lauke ir nesijaudinti, kad jis nudegs.

Žinoma, svarbu, kad jie vis tiek naudotų apsauginį kremą nuo saulės, nes kepurė apsaugo tik veidą, galvą, ausis ir kaklą. Nors tai neabejotinai gera pradžia, kepurė tiesiog negali apsaugoti viso kūno.

Išlaiko vėsą

Saulės spinduliams nuolat kepinant vaikus, jei jie nedėvi skrybėlės, jie gali labai greitai įkaisti. Iš pradžių galite pamanyti, kad dėvėdami kepurę jie dar labiau įkaista, tačiau taip tikrai nėra.

Gera vasarinė kepurė uždengs veidą ir neleis saulės spinduliams tiesiogiai kristi į galvą. Vasaros kepurės gaminamos iš lengvų, orui pralaidžių audinių, kurie padės jūsų vaikui išlaikyti vėsą ir patogumą žaidžiant lauke.

Vasaros kepurės yra nebrangios

Savo vaikui galite lengvai nupirkti kepurę, kurios kaina neviršija 20 JAV dolerių. Jos yra labai prieinamos, todėl beveik atrodo kvaila jų nepirkti.

Vaikiškų kepurių yra įvairių stilių, dydžių, spalvų ir kainų, todėl kiekvienas vaikas tikrai ras sau tinkamą.

Vienas naudingas patarimas, kurį verta paminėti, yra leisti vaikui pačiam išsirinkti vasarinę kepurę . Taip užtikrinsite, kad jis norės ją dėvėti, todėl iš tikrųjų ją dėvės ir laikys užsidėjęs žaisdamas.

Geras būdas įsitikinti, kad jie taip pat nenusiims kepurės, yra kalbėti su jais apie apsaugos nuo saulės svarbą. Paaiškinkite jiems, kad nudegti galima ir kad tai gali būti skausminga ir žalinga odai.

Tėvai turi šviesti vaikus apie žalingą saulės UV spindulių poveikį. Vaikų oda labai jautri, todėl jie gali labai greitai nudegti, kai saulės spinduliai yra didžiausi – net ir debesuotomis dienomis.