Didelio dydžio moterų drabužių dydžiai

Moterų bėda – beprotiškas drabužių dydžių neatitikimas tarp parduotuvių ir mados dizainerių. Deja, su plius dydžio drabužiais būna dar painiau. Svarbu nepamiršti, kad matuoklis ir dizainerio dydžių lentelės yra geriausi jūsų draugai.

Nors drabužių dydžiai nėra standartizuoti, norint, kad drabužiai būtų patogūs ir vizualiai patrauklūs, svarbiausi yra tikrieji jūsų krūtinės, liemens, klubų ir tarpkojo išmatavimai.

„Missy”, „XL” ir „Woman’s” dydžiai

„Moteriški” dydžiai prasideda nuo maždaug 14W ir paprastai yra didesni nei „Missy” dydžiai. XL dydžiai yra dar labiau nenuoseklūs, o faktiniai išmatavimai tarp dizainerių gana smarkiai skiriasi. Geriausias patarimas – kruopščiai išmatuoti savo matmenis ir palyginti juos su kiekvieno dizainerio dydžių lentelėmis, bei dideliu dydziu paltai cia.

Sužinokite, kaip išmatuoti savo kūno matmenis

Pasinaudokite geru dydžių nustatymo vadovu, kad sužinotumėte, kaip matuoti krūtinę, liemenį, klubus ir tarpkojį. Atlikdami matavimus, visada įsitikinkite, kad matuoklis yra lygiagretus grindims. Matuokite krūtinę ir klubus plačiausiame taške.

Atkreipkite dėmesį į dizainerių skirtumus

Tarsi nebūtų pakankamai painiavos moteriškų drabužių dydžių nustatyme, dizaineriai kartais primeta savo unikalią viziją dėl dydžių nustatymo. Vėlgi būtinai atlikite kruopščius matavimus, o tada peržiūrėkite kiekvieno jus dominančio dizainerio dydžių lenteles.

Tarptautinių dydžių kalba

Nereikėtų stebėtis, kad dydžiai turi būti „verčiami” tarp daugelio šalių. JAV 12 dydis Jungtinėje Karalystėje yra 14, Japonijoje – 15, o Italijoje – 46! Tačiau nesijaudinkite, tiesiog vadovaukitės patogiomis dydžių lentelėmis, kurias galima rasti visose internetinėse plius dydžio moteriškų drabužių parduotuvėse, ir viskas bus gerai.

Jei abejojate, kreipkitės į klientų aptarnavimo skyrių!

Puikus plius dydžio moteriškų drabužių internetinių mažmenininkų bruožas – paslaugūs klientų aptarnavimo darbuotojai, kuriuos jie teikia pirkėjams. Rašykite el. paštu arba skambinkite į jų pagalbos skyrių, kad gautumėte pagalbą atsakydami į klausimus apie plius dydžio moteriškų drabužių dydžius.