Kaip priversti vaikus užsidėti kepures

Kai kurie vaikai gimsta mėgstantys skrybėles, kaukes ant galvų.

1. Pasirinkite vaikui tinkamą stilių

Yra 3 kepurių stiliai, kuriuos vaikai gali pereiti augdami. Kai kurie iš jų šiek tiek persidengia, todėl šiame persidengimo etape tikrai reikia dirbti su vaiko pageidavimais.

Vaikiškos kepurės su plačiais kraštais: didesni vaikai gali pereiti prie didesnių kepurių su šiek tiek standesniu putplasčio įdėklu krašte. Kepurės su plačiais kraštais turi vertikalesnius ir gilesnius kraštus, kurie labiau dengia pečius ir krūtinę.

2. Pradėkite jas dėvėti anksti, kad ir koks būtų sezonas

Kai kūdikiai nuo mažens dėvi kepures, galvos apdangalus ar kepuraites, jie labiau linkę visą vaikystę noriai dėvėti kepures.

3. Būkite atkaklūs ir nuoseklūs

Nepriimkite atsakymo „ne” – leiskite jiems žinoti, kad jie PRIVALO dėvėti kepurę, kai tik eina į lauką. Kiekvieną kartą, kai jie nusiima kepurę, vėl ją užsidėkite ir priimkite taisyklę „nėra kepurės – nėra žaidimo”. Galiausiai jie arba išmoks ją pamėgti, arba tiesiog nustos su jumis dėl to kovoti!

4. Būkite geras pavyzdys

Lygiai taip pat, kaip ir tada, kai ištaria tuos keiksmažodžius, vaikai kopijuoja. Viską! Taigi, jei eidami į lauką turėsite įprotį užsidėti kepurę, jūsų mini aš taip pat tai padarys. Pavyzdžiu gali būti ir kiti artimi šeimos nariai, todėl paprašykite senelių, kad prižiūrėdami jūsų vaikus užsidėtų kepures, o vyresni broliai ir seserys taip pat parodytų mažiesiems, kaip elgtis.

5. Pasirūpinkite, kad būtų smagu

Užsidėkite savo kepurę ant galvos. Užsidėkite savo kepurę ant jų galvos. Užsidėkite ją atvirkščiai. Arba išvirkščiai, arba iš nugaros į priekį. Užsidėkite ant galvos apatines kelnaites ir paklauskite, ar jiems patinka jūsų skrybėlė, prieš paprašydami padėti surasti tikrąją skrybėlę. Padarykite iš to žaidimą ir padarykite taip, kad kepurės dėvėjimas būtų smagus laikas, kad jie kepurę susietų su gerais dalykais. Galbūt tai reiškia, kad jie eina į parką arba pasivaikščioti ir nusipirkti ledų.

https://kidsboutik.lt/