Pagalba vaikui mokytis anglų kalbos

Norite padėti savo vaikui mokytis anglų kalbos kaip antrosios kalbos? Toliau pateikti patarimai gali padaryti stebuklus mokantis anglų kalbos kartu su vaiku:

* Naudokite anglų kalbą periodiškai bendraudami kasdien.

Nėra nieko geresnio už šią anglų kalbos mokymosi strategiją, nes jūs galite išlaikyti tą patį kalbos poveikį, todėl jūsų vaikas lengviau ją įsisavins. Tas pats vyksta, kai jūsų vaikas pirmą kartą mokėsi gimtosios kalbos — jūs kalbėjote su juo gimtąja kalba, kol jis sugebėjo ją išmokti be klaidų. Dabar atėjo laikas tokiu pat būdu mokytis anglų kalbos.

Kalbėdami su vaiku angliškai, galite paskatinti jį atsakyti jums tuo pačiu būdu, todėl jis išmoks kalbą greičiau, nei galėjote manyti. Būkite atidūs, kad kalba būtų taisyklinga, nes norėtumėte, kad jūsų vaikas išmoktų anglų kalbą teisingai.

* Anglų kalbą naudokite ir žaisdami žaidimus

Žaisdami su vaikais, turėtumėte įsitikinti, kad viskas, prie ko prieinate, yra mokomojo pobūdžio. Yra keletas žaidimų, kurie leidžia jūsų vaikui mokytis anglų kalbos žaidžiant žaidimus, pavyzdžiui, dėliones ar net specialiai vaikams sukurtas angliškas daineles. Žaidimai, pagrįsti žodžių kūrimu, yra labai naudingi, nes taip galima pagerinti žodyną ir gramatikos supratimą, ypač jei įsigysite anglų kalbos žodyną vaikams. Tokius mokomuosius anglų kalbos žaidimus galima įsigyti arba net galite patys susikurti žaidimų arba konvertuoti žaidimus iš kitų kalbų į anglų kalbą.

* Galite pasirinkti, kada yra tinkamas momentas įtraukti vaiką į laiką, kurį praleidžiate prie televizoriaus.

Televizoriaus pagalba jūsų vaikas gali gauti naudos iš anglų kalbos žiūrėdamas animacinius filmukus ar mokomąsias programas, o jūs, sėdėdami šalia, būsite pasiruošę padėti pasakyti žodžius ar frazes, kai tik iškils klausimų. Yra daug vaikų, kurie mokosi anglų kalbos tiesiog žiūrėdami angliškus filmus ir mėgstamus televizijos serialus. Nerekomenduojame, kad televizija būtų vienintelis mokymosi būdas, tačiau ji gali papildyti kitas mokymo metodikas.

Vienas iš svarbiausių dalykų – į vaiko mokymosi procesą įtraukti kelis skirtingus metodus. Anglu kalba vaikams padės išlaikyti vaiko motyvaciją ir dažnai yra veiksmingesnis anglų kalbos kaip antrosios kalbos mokymosi metodas.