Koks yra geriausias paminklas ant kapo?

Svarbios paminklo pasirinkimo taisyklės


Norint pasirinkti tinkamą paminklą mirusiajam pagerbti jo mylimą žmogų, reikėtų laikytis tam tikrų taisyklių. Jų dėka galėsite įsigyti gerą antkapio versiją, kuri tiksliai tinka mirusiojo artimiesiems.Daugiau kokie paminklai Vilniuje yra populiariausi rasite čia.

Pagalvokite apie tai, koks tas žmogus buvo. Svarbu nepamiršti, ko mirusysis norėjo ir kokie buvo jo pageidavimai. Galbūt jis kalbėjo apie tai, kaip norėtų būti palaidotas. Religingam žmogui būtų patikę, jei ant jo paminklo būtų buvę religinių ženklų. Jei asmuo buvo rimtas ir nepakantus puošnumui, jam tiktų paprastas paminklas su minimaliais dekoratyviniais elementais. Išskirtinai teigiamam asmeniui reikėtų užsakyti neįprastos formos ir spalvos antkapį.

Antkapio tarnavimo laikas

Jei antkapinis paminklas dedamas ant paskutinio šeimos giminaičio ar pagyvenusio žmogaus kapo, jis turėtų būti kuo ilgaamžiškesnis;
Jei sklype bus laidojami kiti asmenys, prireikus galima pakeisti esamus paminklus. Tokiu atveju brangus antkapis nėra būtinas. Geriau iš pradžių sumontuoti nebrangią versiją, o paskui ją pakeisti brangiu paminklu.

Kapo priežiūros periodiškumas

Jei suprantate, kad negalite dažnai lankytis kapinėse, turėtumėte rinktis granito paminklą. Jis atsparus oro sąlygoms.Jei nenorite sodinti gėlių, galite užsisakyti specialų antkapį. Jis dedamas tiesiai į gėlyną. Tuomet kapavietė atrodys gražiai, o priežiūros poreikis bus minimalus.

Paminklo kainos klausimas

Finansinis aspektas yra svarbiausias. Pirmojo antkapinio paminklo nereikėtų pirkti, ypač jei yra biudžeto apribojimų. Geriau neskubėti ir pasirinkti geriausią variantą už prieinamą kainą.

Kaip pasirinkti portretą

Vienas svarbiausių antkapio elementų yra mirusiojo nuotrauka. Jie neturėtų būti patys naujausi. Geriau rinktis tokį, kuris mirusiajam patiko dar jam gyvam esant.

Portreto dydis turėtų būti vidutinis. Neįmantri nuotrauka ant antkapio atrodys negražiai. Jei paminklas pagamintas iš pilko marmuro ar spalvoto granito, portretą reikėtų rinktis iš fotokeramikos.

Kapų priežiūros dažnumas

Jei paminklas pagamintas iš pilko marmuro ar spalvoto granito, portretą reikėtų rinktis iš fotokeramikos.

Koks geriausias paminklas jūsų artimajam?

Savo veiksmus turėtumėte grįsti antkapio gavėju. Svarbu pasirinkti paminklą pagal mirusiojo pageidavimus. Norėdami tai padaryti, turėtumėte juos prisiminti ir suprasti, kas patiko mirusiajam.