Kaip pasirinkti sporto salę, atitinkančią jūsų tikslus

Norite prisijungti prie naujos sporto salės. Kaip išsirinkti iš daugybės įvairių sporto salių? Gali būti painu susidėlioti prioritetus, o apsilankius sporto salėje labai lengva pasiduoti gero pardavėjo įtaigai. Apsiginkluokite šiuo kontroliniu sąrašu, kad priimtumėte geriausią sprendimą. Prieš priimdami galutinį sprendimą visada aplankykite kelias sporto sales.

Vieta

Jums reikia sporto salės Vilniuje , į kurią būtų patogu nuvykti. Jei kelionė į ją užtrunka per ilgai, mažiau tikėtina, kad lankysitės joje taip dažnai, kaip turėtumėte (geriausia 3 kartus per savaitę). Todėl apsvarstykite galimybę rinktis tokią, kuri būtų pasiekiama pėsčiomis (taip išvengsite viešojo transporto vėlavimo ar spūsčių), o jei važiuojate automobiliu, patikrinkite, ar lengva (ir brangu) pastatyti automobilį. Idealu būtų rinktis netoli namų arba darbo, atsižvelgiant į tai, kokiomis dienomis ir kokiu laiku norite treniruotis.

Saugokitės, jei sporto salė yra geografiškai visai netoli jūsų, tai dar nereiškia, kad ji yra patogi. Gyvenu VIlniuje r viena sporto salė, į kurią įstojau, buvo už 2 mylių nuo kelio, tačiau viešasis transportas iki tos sporto salės važiavo taip lėtai, kad užtrukau ilgiau nei iki kitos sporto salės, į kurią įstojau, esančios už 3 mylių, bet su kuria tikrai geras susisiekimas – traukinys važiuoja nuo durų iki durų. Taigi būtinai keliaukite tuo metu, kai planuojate lankytis sporto salėje, ir sužinokite tikslų kelionės laiką.

Įranga

Pagrindinis klausimas, kurį turite sau užduoti, yra „kokie mano tikslai?”. Tada pasirinkite sporto salę, kurios įranga atitinka jūsų tikslus. Taigi jei siekiate auginti raumenis, rinkitės sporto salę, kurioje yra daug laisvų svorių (hantelių ir štangų, lynų krosų, suolų su plokščia ir nuožulnia danga, pritūpimų stovų). O jei užsiimate joga ir tempimu, jums reikia sporto salės su jogos studija ir daug erdvės tempimui.

Patikrinkite sporto salės išdėstymą. Ar jis jums suteikia energijos? Ar yra vietos judėti? Ar jums tinkama įrangos pusiausvyra? Man asmeniškai nepatinka didžiulės eilės bėgimo takelių, kiek tik akys užmato, ir mažai alternatyvių kardio treniruoklių (treniruoklių, dviračių, irklavimo treniruoklių). Nemėgstu mažų, ankštų laisvųjų svorių zonų, mėgstu, kad laisvųjų svorių zonos būtų erdvios, o tarp suolų su svarmenimis būtų pakankamas atstumas, kad nereikėtų atsitrenkti į šalia sėdintį žmogų. Esu buvęs keliose Australijos sporto salėse, kuriose laisvųjų svorių zonos buvo nuostabios. Jungtinėje Karalystėje – mažiau.

Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra muzika treniruoklių salėje. Ar norite, kad muzika skambėtų garsiai, ar jums labiau patinka treniruotis tylioje aplinkoje? Vienoje sporto salėje, kurioje lankiausi, buvo 2 aukštai su atvira antresole, o viršutiniame aukšte garsiai skambėjo roko muzika, kuri susikirsdavo su apačioje skambančia garsia popmuzika, ir tai labai dirgino ausis.